2726
عنوان

مامانم تو خیابون فحشم میده😢😢

517 بازدید | 25 پست

همیشه احترامشو دارم 

خیلی براش دلسوزی کردم خیلیییی بخاطرش جنگ اعصاب کشیدم

این بار سومه که تو خیابون بلند بلند بهم فحش میده برمیگردم خونه چرااا؟چون میگم بارونیمو نپوش بزرگش میکنی فقط اونو دارم😐

براااام مرد خیلی تنهام کسیو ندارم نه خواهری نه برادری نه دختر خاله ای....نه دوستی

پس من چرا زنده اااام؟؟؟؟؟دلم خوش بود مادرم باهامه که اونم ندارم

بخدا منم آدمم توانشو ندارم صبرم تموم شده

دعا میکنم به روز بد بیافته اصرار کنه برم ی لحظه ملاقاتش😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی گفت بهت که اینقد دلت ازش پره؟ 

بلند بلند داد میزنه تو محله خودشم بی لیاقت و این چیزا

همه برگشتن نگام کردن منم سر به زیر برگشتم خونه

خدا شاهده از سر کار اومده بودم خسته بودم بخاطر اینکه تنها نباشه رفتم

2728
بلند بلند داد میزنه تو محله خودشم بی لیاقت و این چیزا همه برگشتن نگام کردن منم سر به زیر برگشتم خون ...

جریان بارونی چی بود؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بلند بلند داد میزنه تو محله خودشم بی لیاقت و این چیزا همه برگشتن نگام کردن منم سر به زیر برگشتم خون ...

مادرتون بچه شده!!!!یه بارونی سایز خودشون بخرین براشون

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مادرتون بچه شده!!!!یه بارونی سایز خودشون بخرین براشون

خودش داره از مال منم گرونتر و شیک تره

بار اولش نیس این بار سومه تو خیابون فحشم میده من دلم نمیاد تنهاش بذارم

وای منم مادرم همیشه توخیابون فحش ناموسی به من وخواهرام میدادخدالعنتش کنه 

😢😢😢جوریم وانمود میکنه انگار من دیونم پاچشو گرفتم که مردم از دور بگن چه دختر بدی داره

چراعزیزم توکه منونمیشناسی مادرمن ازمادرتوبدتربودیه حرفایی بهم میزدقلبمواتیش میزد.وقتی شوهرکردم فهمید ...

ازش متنفرم از بچگی نذاشته ی روز خوش ببینم تاپیک طلاقشونو بخون هنوزم که هنوزه آدم نشدن و منو زجر میدن

داداشمم شبیه اونا شده من خیلی احساس تنهایی میکنم

😢😢😢جوریم وانمود میکنه انگار من دیونم پاچشو گرفتم که مردم از دور بگن چه دختر بدی داره

😔😔😔میدونم چی میگی مادرمنم اینطوریه متاسفانه خیلی آبرومون ردجلومردم برد هیچ وقت حلالش نمیکنم

بهتره باهاش بیرون نری تاآبروت رونبرده

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
😔😔😔میدونم چی میگی مادرمنم اینطوریه متاسفانه خیلی آبرومون ردجلومردم برد هیچ وقت حلالش نمیکنم بهتر ...

تو باهاش چجوری رفتار میکنی

آخه بدبختی منم دلم زود آروم‌ میگیره یادم میره چه بدی هایی در حقم کرده

2706