2733
2734
عنوان

چه بی رحمم😐ازدواج اجباریی

762 بازدید | 76 پست

یکی از دوستام که ۶سال با یک پسره بود!گفت یکدفعه پسدا بهم گفته به خدا خیلی عاشقتم ولی مامانم مجبورم کرده با یک دختره که میگه ازدواج کنم!

پسره گفته مامانم ازم امضا گرفته بوده سر یک قضیه ومیتونه بندازش زتدان😮🙄وگرنه اصلا دختره ونمیخواد ویکبار بیشتر ندیده اش!

من واقعا ناراحت شدم نه برای دوستم چون خوب اون یک بی عرضه از دست داده ولی دلم واقعا برای اون دختره قراره ازدواج کنه میسوزه!مخصوصا که به احتمال زیاد یک دختر آفتاب ومهتاب تدیده(کیس مورد علاقه مادر پسرها)باشه !اون وقت هیچ وقت طعم عشق نمیچشه☹☹میسوزه ومیسازه پای یک مردی که بهش هیچ علاقه وتوجهی نداره

تیکر پایان ۲۲ سالگیم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باور کردی؟؟!

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

اتفاقا ممکنه عاشق دختر دوم شده باشه اینجوری به دوستت گفته که مثلا بگه مجبورم 

هیچکس مجبور نیست هرکس هر کاری میکنه به انتخاب خودش هست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بهانه اورده 

من متوجه شدم تواین دنیای بزرگ امان از وقتی که یک نفر حقیقتا نخواد کاری رو بکنه و امان از وقتی که حقیقتا دلش بخواد یه کاری رو بکنه درهر دومورد هیچکس نمیتونه جلودارش بشه جز ترس خودش

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706