2726
عنوان

از بعضی نی نی سایتیا واقعا حالم بهم میخوره🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 164 پست
اونوقت به باغچه ات دست میزنم😂

واقعا دمت گرم منم دلم ازشون خونه هرتاپیکی زدم یه مشت احمق بهمش زدن مثلایبارگفتم بیاییردرموردخیانت شوهرامون دردودل کنیم یه مشت احمق ریختن سرم نمیگیم خانوم تاپیکوتعطیل کن چرانارحتمون میکنی.....حالااین بکنارکلاخودشون آخربی شعورین بعدش تاچیزی میشه میگن بی شعورررر....

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم همین ک گفت یکی هم هست حالش از تو بهم بخوره؟!!!

منو که نمیشناسه بمن گفت پس معلومه کلا انتقاد پذیر نیست بنده خدا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2728
من که دعوا نکردم ی چیز کلی گفتم... پس نشون دادی ادم انتقاد پذیری نیستی...

مسئله ای که من گفتم خصومت شخصی نیست در مورد تفکرات ضدزن 

هیچ ربطی به چیزی که شما گفتی نداره

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
عاقا من اینجا فقط یکی رو مخمه هر تاپیکی میره نی نی یارو تگ می‌کنه  عنچوچک خانوم 🙄

چقد از أین رفتار بدم میاد یادبچه مدرسه میافتم ک میرفت ناظم رو میآورد😏

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
مسئله ای که من گفتم خصومت شخصی نیست در مورد تفکرات ضدزن  هیچ ربطی به چیزی که شما گفتی نداره

تو این تاپیک ی چیز کلی گفتی اشاره ای هم به اون مورد نکردی منم ی چیز کلی پاسخ دادم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
چقد از أین رفتار بدم میاد یادبچه مدرسه میافتم ک میرفت ناظم رو میآورد😏

بابا یه موقع هس قشنگ مشخصه استارتر مرده و مریض جنسی 

اما این عنچوچک دیگه نوبره 😕

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
😂انتگرال چه بود و چه كرد؟

خانوم ببخشید 

اینا رو درس ندادین فکر کنم برا پایه های بالاتره

یا کلاس اشتباه اومدید

اینجا هفتم الفه

اگه با پست یا تاپیکم موافق نیستی ریپلای نکن  با یه اکانت دیگه میام تلافی میکنم  
2706