2726
عنوان

بسیار به ازدواج احتیاج دارم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج که زمان نمیشناسه مهم کیفیته نه زمان ازدواج

خب من الان دلم خیلی میخواد که ازدواج کنم خیلی

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
2728
بنظرم روشتو عوض کن تا الان یجور بودی یکم تغییر بده تو زندگیت الان 

همه راهی رو رفتم خواهر

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
نماز جعفر طیار میگن خوبه منم خوندم الانم متاهلم، خواستگار خوب برات میاد، من خواستگار داشتم ولی اونی ...

الان شوهرت ایده آلته؟

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
ختم حدیث کسا  چله زیارت عاشورا موثره برات آیه الکرسی خوندم انشالله به زودی ازدواج میکنی ا ...

ممنونم مهربون

ایشالا به همین روزای عزیز خدا کمکت کنع ...و یه شوهر خوبی گیرت بیاد تا عوض این چند سال تنهایی هم در ب ...

ممنونم انشالله

2706