2726

سلام

بچه ها من سه ماهه میرم سرکار تو یه شرکت ..منشی هستم

حالا بعد از سه ماه که باید بیمه منو کنن و قرارداد ببندن میگه نه نمیخوایم کارتو خوب انجام نمیدی

من خیلی ناراحت شدم که چرا اینجوری کردن 

بعد دلیل هاشونم اینه که 

مثلا پسر مدیرمون هر روز به شرکت زنگ میزنه در حدود سی چهل بار ....یه روز که زنگ زده بود و مدیر مالی تلفنش مشغول بود من گفتم مشغوله ولی ایشون اصرار که من کار واجب دارم و همین الان باید باهاش حرف بزنم منم به همکارمون گفتم برن بهش بگن که ایشون گفتن خیلی کار فوری دارن و همین الان بایدصحبت کنن بعد مدیر مالی از من شاکیی‌ شده 

یا مثلا اون یکی پسر مدیر چند تا کارت تخفیفی اورده بود بغل میز من گذاشته بود من بهش گفتگم میشه من یکی بردارم گفت بله حتما بعد به مدیر مالیمون گفته بود چرا به من ار این کارت ها ندیدین 

بعد من توبیخ شدم که چرا از اون کارت ها برداشتم 

ایرادهام اینجوری

یا یه موقعیه که شاید اشتباهی انجام بدم اونم اشتباه کوچیک 

همینا رو کردن دلیل که ما شما رو نمیخوایم اونم بعد سه ماه!!!!!

منشی قبلی هم ۹ ماه اینجا بود و بعد عذرشو خواستن البته حقوق‌اخر ماه ایشونم ندادن

البته بگم ۲ ماه دیرتر حقوق میدن اونم تیکه تیکه

حالا به من گفتن نیا منم یه مقدار خواهش کردم که به پول اینجا خیلی احتیاج دادم و با اکراه یه قرارداد بهم دادن 

شما جای من بودیم چیکار میکردین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حقوق‌پایه یک و هشتصد

من بودم اینجا میموندم ولی دنبال کار جای دیگه میگشتم تا پیدا شه. اگر میخواین بمونین اعصابتونم به هم بریزن بعدم بگن خوب کار نمیکنی، فکر نمیکنم تصمیم درستی باشه. ولی اول کارو پیدا کنین بعد برین.

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
من بودم اینجا میموندم ولی دنبال کار جای دیگه میگشتم تا پیدا شه. اگر میخواین بمونین اعصابتونم به ...

دقیقا بمون کار پیدا کن برو

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

عزیزم وقتی حقوق رو ۲ ماه دیگه میدن و اونم تیکه تیکه من اگه باشم نمیموندم. حقوقش خوبه ولی اگه تهران هستی کلا اونجا حقوق ها بالاست من اگه بودم دنبال یه کار دیگه میگشتم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁