2737
2734
عنوان

زن زلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 25 پست
شما به کی میگی زن ذلیل؟

به کسی که مامانشو به زنش ترجیح نده😑

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد زن ذلیلم خوب نیستا یکم اون مردونگیش باید حفظ شه ب نظرم شاید نظرم اشتباه باشه ولی خودم دوس دارم یجاهایی از شوهرم حساب ببرم اینجوری احساس میکنم واقعا ب ی مرد تکیه کردم بازم میگم شاید نظرم اشتباه باشه

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2731
برادرشوهر های من ب معنای واقعی زن ذلیل هستن   یه توشون فقط شوهر من ننه ذلیل شده

دقیقا😅😅

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               
2738

زن ذلیل باشه بعد دل مادر مریضشو بشکنه خواهرشو تو حسرت یه تبریک عید بذاره...

مثل داییم

امیدوارم همسر آیندم زن ذلیل نباشه

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉