1676
1605

وای ژن خوک رو دیشب دان کردم دیدم عالیه 

فرشته تونم 😉 🧚‍♀️اگه جوابتو نمیدم🤔 فک نکن زبون ندارم😐 یا حاضر جوابی بلد نیستم😊 نمیخوام با ادمی مث تو دهن ب دهن بشم😒 .اگه دیدی نظراتم مورد علاقه تو نیست و نپسندیدی لازم نیست حتما ریپلای کنی و مخالفتتو اعلام کنی🤜 .یبار میگم ریپلای نکن ینی نمیخوام باهات بحث کنم.🧡✋

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

فیلم هندی نخ و سوزن

من ک دوس داشتم هم خنده دار بود ی جاهایی هم اشک ادم درمیوند 

فرشته تونم 😉 🧚‍♀️اگه جوابتو نمیدم🤔 فک نکن زبون ندارم😐 یا حاضر جوابی بلد نیستم😊 نمیخوام با ادمی مث تو دهن ب دهن بشم😒 .اگه دیدی نظراتم مورد علاقه تو نیست و نپسندیدی لازم نیست حتما ریپلای کنی و مخالفتتو اعلام کنی🤜 .یبار میگم ریپلای نکن ینی نمیخوام باهات بحث کنم.🧡✋
چطور دان میکنی از چه سایتی میشه لطفا توضیح بدید

من تو گوگل میزنم مثلا دانلود ژن خوک بعد میاد از نماشا راحت تر دان میشه رایگان هم هست 

1665
Blue Is the Warmest Colour اینم خوبه کمدی نیست  درضمن درجه بندیNc_17 به هیچ وجه خونوادگی ...

من دوست داشتم این فیلمو

ولی تقریبا مطمئنم 99 درصد بچه های سایت این تیپی نمی پسندن

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست

اسی اینارم ببین اگه ندیدی

About time

Blue valentine

Amelie

Her

Notebook

La la land

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
من دوست داشتم این فیلمو ولی تقریبا مطمئنم 99 درصد بچه های سایت این تیپی نمی پسندن

اره منم دوست داشتم

تو برخورد با این فیلم دو دسته بیشتر نیستن یا خیلی خوششون میاد یا خیلی بدشون میاد

تو اخر فیلم زد پارت 1

یعنی میشه دوشم بسازن؟

داستان اینه ما پردرو زدیم _____اخلاق مخلاق تعطیله سیدی
1645