2726
عنوان

میخوام جدا بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 20 پست
ازدواجم كه صد در صد زود و عجله ای بود. اصلا روی رفتار و شخصیتش تمركز نكردم. الان مشاوره هم برم میگه ...

رفتی دوتایی مشاوره بعد مشاور اینو گفته؟گذشته مهم نیست این اصولی که گفتم رو انجام بذه منصفانه اکر نمیتونی به مشاور بگو نمره بده بهت 

میفرستن مشاوره اونجا یا ادم بالاخره مشكلشو حل میكنه یا جدا میشه. الان فعلا میخوام بهش بفهمونم كه این ...

برای اینکه بفهمه جدی هستی لازم نیست بری دادکاه راه دیگه ای هم هست مشول از شماست که نمیتونید حد و میزان ناراحتی تون رو بفهمونید به همسرتون حالا الان رفتی فهمید جدی بودی درست شد دوباره اشتباه کرد بخای بفهمونی جدی هستی باز میخای بری دادکاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتی دوتایی مشاوره بعد مشاور اینو گفته؟گذشته مهم نیست این اصولی که گفتم رو انجام بذه منصفانه اکر نمی ...

اره پارسال رفتیم كه مشكلاتمونو حل كنیم انقد الكی بحثامون كش پیدا نكنه اخلاق همو بهتر بفهمیم. اومد ب مشاور گفت من مشكلی ندارم. 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2728
خوب نظر مشاور چی بود بالاخره

میگم كه همون جلسه اول رو رفتیم دیگم نیومد اصلا علاقه ای نداشت یعنی من خودم تنها میرفتم. بی فایده بود كلا .اما اخلاق شوهرمو كه بهش میگفتم مشاور گفت باید بیاد و كامل حلش كنیم 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
میگم كه همون جلسه اول رو رفتیم دیگم نیومد اصلا علاقه ای نداشت یعنی من خودم تنها میرفتم. بی فایده بود ...

پس برو یک طرفه خود خدا هم نمیتونخ اصلاح کنه زندگی رو چه برسه مشاور...به خاطر هزینش نیست؟