2726
عنوان

میخوام جدا بشم

241 بازدید | 20 پست

سلام خانوما. من میخوام مهریه امو اجرا بذارم و تصمیم دارم جدا بشم.هركس تجربشو داره لطفا بگه باید چیكاركنم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
نمیدونم،  اما تاپیکای قبلتو خوندم از دعوای پدر و مادرت ناراحت بودی و میگفتی شوهرت خوبه،  چ ...

تاپیك دعوامو بخون صفحه قبلش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ول کن بابا.جدا شی که چی بشه؟مثلا بقیه مردا چه گلی به سر زناشون زدن

كاری به بقیه ی مردا ندارم خسته شدم از زندگی باهاش دایم اعصابم خورده.مریض شدم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکم صبور باشین.چقدر راحت راجع به طلاق حرف میزنین

راحت نیست عزیزم اینكه اینجوری عنوان كردم دلیل نمیشه راحت بوده باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جدانشو سخته بعدش من تجربه ندارم اما خواهرشوهرم میبینم جدا شده دوتا دخترداره من میرم خونه پدرشوهرم میبینم چقدر اذیتن.خیلی بده بخدا خودش ازصب تاشب کارمیکنه خرج بچه هاش بدع گاهی جلوی من بش میگن چرا میخوای فلان کارکنی یامثلاچرادختراتو تربیت نمیکنی خیلی داغون میشه

گل پسرم دوستت دارم💖

بشین ملاک های زندکی ایده التو بنویس به ملاک ها بر اساس اهمیتش وزن بذه مثلا اهلاق چون مهمه صریب دو قیافه کم اهمیت تره صریب 1 بعد به شوهرت باتوجه به ملاک ها نمره بده منصفانه اکر نمیتونی منصفانه برو مشاور اون نمره بده اکر شوهرت کمتر از یک سوم ملاکهاتو داشت طلاق بگیر اکر بین یک سوم تا دوسوم داشت قابل اصلاح هست زندکیت

جدانشو سخته بعدش من تجربه ندارم اما خواهرشوهرم میبینم جدا شده دوتا دخترداره من میرم خونه پدرشوهرم می ...

من هنوز نرفتم خونه ی خودم جهازم نبردم. فقط عروسی گرفتم بچه هم شكر خدا ندارم. مهریه امو میخوام در مرحله اول بذارم اجرا اما نمیدونم باید چكاركنم. سه دنگ خونمون هم به ناممه میتونم بفروشم و خونه برا خودم بگیرم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز نرفتم خونه ی خودم جهازم نبردم. فقط عروسی گرفتم بچه هم شكر خدا ندارم. مهریه امو میخوام در مرح ...

خب بری دادگاه ازت بپرسن چرا میخوای جداشی.؟چه دلیل محکمی داری‌؟

گل پسرم دوستت دارم💖
طلاق قاعده داره اصول داره مثل ازدواج کردن همون طور وقتی انتخاب ازدواجت اشتباهذبود لااقل طلاق رو اصول ...

ازدواجم كه صد در صد زود و عجله ای بود. اصلا روی رفتار و شخصیتش تمركز نكردم. الان مشاوره هم برم میگه من مشكلی ندارم. دیگه هیچ حرمتی نمونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب بری دادگاه ازت بپرسن چرا میخوای جداشی.؟چه دلیل محکمی داری‌؟

میفرستن مشاوره اونجا یا ادم بالاخره مشكلشو حل میكنه یا جدا میشه. الان فعلا میخوام بهش بفهمونم كه ایندفعه جدی ام. مشاوره هم كه میاد میگه من مشكلی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706