2737
2734

سلام بچه ها من ۲۴هفته ام ولی تکون نی نی احساس نمیکنم چیز شیرین میخورم به پهلو چپ دراز می کشم اما هیچی جز شاید در طول روز یه بار نبض کوچیک اونم مطمئن نیستم نی نی هست یا نه نکنه مشکلی باشه 

خدایا شکرت بابت معجزه ای که در دلم گذاشتی .😍

شاید خوابیده از کی تکون نخورده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید خوابیده از کی تکون نخورده

اصلا هیچی تکون نخورده تا حالا.جز یه نبض کوچیک .دختر داییم ۲۴هفته هست تکوناش از رو شکم هم معلومه

2738
حساس نشو بنظرم من ۲۶ هفتم از صب تازه الان داره تکون میخوره فداش شم🤗

میشه بدونم تکون هاش دقیقا چجوریه؟از رو شکم هم حس میکنی

چرا از دکترت نمیپرسی؟ البته معمولا بارداری اول دیرتر حرکات رو میفهمی 

من از هفته نوزده یا بیستم دقیق یادم نیس حرکاتشو قهمیدم 

اولین حرکت غافلگیرکننده با یه لگد محکم بود

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خب عزیزم برو دکتر واست سونو بنویسه...ما که نمی‌دونیم واقعا اینطوره یا شما خیلی حساسی...پس برو دکتر م ...

اگه تکون نخوره یعنی جنین خدای نکرده مشکلی داره که تکون نمیخوره؟

میشه بدونم تکون هاش دقیقا چجوریه؟از رو شکم هم حس میکنی

از روی شکم مال هفته های بالاتره 

و اینکه بستگی ب جفتت داره اگه خلفی باشی زیاد از روی شکم متوجه نمیشی

من قدامی بودم روی شکمم موج میرفت قشنگ معلوم میشد ولی توی هفته های بالاتر مثلاسی هفتع

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706