2737
2734
عنوان

مشکل من

776 بازدید | 18 پست

حدودهفت هشت سال پیش سیمکارتم روگم کردم خیلی از دوستام شماره اونو داشتن بعدگم شدن دیگه به کلی فراموشش کردم وشماره جدید گرفتم هر وقتم زنگ میزدم خاموش بود الان بعد این همه مدت دست یکی افتاده  ویه ماهی میشه روشنه خیلی ناراحتم چیکارکنم اون سیمکارت کلا ازبین بره اخه دوستان قبلیم فکرمیکنن من هستم این شخصم نمیشناسم ازش بگیرم راه حل بدین لطفا گیج شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فک نکنم بشه پس بگیری. واسه منم اینجوری سد پسره فوق العاده خوشگل بود و عکسای لاکچری میذاشت خخخخ بازم ...

منم یه سیمکارت ایرانسل داشتم،  دست مامانم بود،  گم کرد.  افتاد دست یه دختره که همش عکسای ضایع با لباسای باز و اینا میذاشت پروفایلش، دوستای مامانم میگفتن فکر  میکردیم دختر تو😣😣

برام زنه عکسای بد می اره واسه همین ناراحتم

خو زنگ بزن ب اپراتور سیمکارتت.ایرانسل یا همراه اول.شماره رو بگو .بگو میخوام بدونم ب اسم خودمه یا نه.اپراتور اسمتو میپرسه و شماره ملیتو.اگه ب اسمت باشه ک نیست صدر درصد.میسوزونیش.ولی این همه سال خاموش بوده .اپراتور خطو برده 

2706