2726

سلام من قهوه خور نبودم با دوستام بیرون میرفتم قهوه میخوردیم الان دوس دارم اما دستکاه ندارم میشه اگه میدونین بهم طرز تهیشو با شیر جوش بگین و اینکه اگه رفتم قهوه فروشی بگم چه قهوه ای بهم بده از این شیشه ای ها بخرم یا فعله بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهوه گلد و نسکافه بخر باز هم میفروشن فروشگاه هم هست دوتاشونو قاطی کن یا جدا جدا تو ظرف بریز بعد تویه لیوان آب جوش یا شیر دوقاشق چای خوری ازشون بریز(اگه قاطیه)اگه جدا جداس از هرکدوم یه قاشق بریز یا یه قاشق کم شکر بخور 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2728

یه قاشق قهوه میریزی تو شیر جوش بعد اندازه به فنجان آب سرد از یخچال میریزی روش میذاری رو‌گاز 

هی هم بزن وقتی جوشید و قل ریز زد از کنارش آمادس 

خاستی شیر و‌شکرم بریز

عشقم قهوه فرانسه ترک... مقداری آب می‌ریزی جوش میاد 2ق قهوه اضافه میکنی شعله کم.. هم میزنی اگه شیرین دوست داری شکرم اضافه کن و هم بزن تا کف کنه و خامه بندازه زیرشو خاموش کن.. بریز تو فنجوون نوش جوون منم هر روز میخورم امروز جایی هستم و هوس کردم شدید باید صبر کنم برسم خونه

منو حال دلم💖

قهوه ترک و باید یه قاشق پر با یه فنجون آب سرد و نصف قاشق شکر قاطی کن بعد بزار رو گاز قبل اینک بجوشه ورش دار فقط بزار یدونه قل بزنه تا کف کرد بریز تو فنجون

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2706