2726
عنوان

ترشی خورا بیایین داخل

1093 بازدید | 44 پست

ترشی دیدین که   ملس باشه   اصلا هست؟

جاریم اورده بود برای مادر شوهر   ترشو شیرین بود

بعد مادرشوهرم گفت      ( علی شوهر من  )  اینطوری دوستداره

نه خیلی ترش   نه شیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بادمجون درست کردم توش به همراه سرکه رب انار هم ریختم خیلی ملسه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اسمش میدونم همون   مخلوط  کلم و هویج و.. مزه رو میگم     ملس هست ترشی؟

شیره ریخته توش یکم 

بعصیا میریزن. بعصیام نبات میندازن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

هرکی یه جور دوست داره جاریم چون برادر شوهرم لواشک شیرین دوست داره درست کردنی تو لواشکش شکر میریزه اگه شوهرت دوست داره از جاریت بپرس ببین چطور درست کرده یکم برا شوهرت درست کن

شاید منظورش این بوده که زیاد ترش و تیز نیست که طعم سرکه بده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2706