2726

سلام قضیه برمیگرده به 3 سال پیش 

زنداداش من با خواهرم و شوهرم میرن کربلا خواهرم اونوقتا مجرد بود خودهرم خیلی ساده و مذهبیه کلا ازارش به مورچه نمیرسه گوشی زنداداشم خراب میشه اون به قول خو دش به وجود خدام شک داره اما کربلا میره با داداشم اینم به من ربطی نداره تو راه خ بدجنس بازی برا خودهرم در میاره خواهرم حتی پول غذای تو راهشم میده منتها این هییییی بد اخلاق بازی در میاره . حتی قبل حرکت من با خواهرم و داداشم حرف زدم و گفتم ببخشید نیومدم بدرقه به داداشم گفتم بده زنداداش حرف بزنم اون گفت با من حرفی نداره و علت و دلیلشم هیچووووقت نفهمیدم 

گذشت ما یه گروه خواهرانه داشتینم زنداداشم گوشیش خراب میشه خواهر ساده منم گوشیشو میده دست اون که با خواهر برادرش چت کنه اونم ادرس گروهو برداشته بود مخفیانه میومد تو چتامون ..

...یک عدد آدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورم نميشه اين همه خباثت توو وجود يه ادم باشه!😕🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

خب

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

بعدش ما خواهرا تو چت راجب خودمون شوهرامون مادر شوهر و رفتار زشت این زنداداش و خالم که مادرش میشه حرف زدیم یدونه خواهرمم عروس این خالم هست اونم گفته بود که کلا از من بخاطر شوهرم و بچه و مال و فلان اینا خ بدشون میاد منم گفتم اینا از خداس خدا نگهدار من و هرچی داده بهم باشه من خ وضعم عادیه حتی با مادرشوهر تو یه خونم اما پدرشوهرم وضعش خوبه و اینا فوق العاده زیاااااااد حسودن

...یک عدد آدم...
2706