2726
عنوان

دوستان راهنمایی میخوام

96 بازدید | 8 پست

یه شماره تو لپ تاپم دیدم سیو کردم ببینم کیه دیدم همکاری‌های چند سال قبلم هست بعد حذفش کردم که نیاد شوهرم ببینه شک کنه

از واتساپ پاک شده اما مخاطبین تلگرام حذف نداشت مجبوری مسدودش کردم اما تو قسمت مسدود نشون داده میشد 

تو نت سرچ کردم از مسدود خارج کنید بزنید حذف خارج کردم اما گزینه حذف  نداشت اما تو مخاطبان هم نشونش نمی‌ده 

یعنی پاک شده؟ 

نکنه باز بیاد تو لیستم؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلیه نیست

الان هر چی همه جاش رو میگردم نیستش تو مسدودیا هم نیست گوشی هم حتی یکبار خاموش روشن کردم رفته

یعنی خیالم راحت باشه؟؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
توی قسمت مخاطبین تلگرام میشه حدف کردا.‌ ولی بعد چند دیقه پاک میشه تو مسدود شده ها هم باز میشه پاک ک ...

راستی من شمارش سیو کردم، تو تلگرام او که مشخص نمیشه میشه؟؟

اگ موبوگرام داشته باشه میفهمه ک شمارشو سیو کردی ولی اگ از تلکرام دیگ ای استفاده کنه متوجه نمیشه

حتی الان هم که حذف شده از مخاطبان ممکنه بفهمه؟

حتی الان هم که حذف شده از مخاطبان ممکنه بفهمه؟

ن عزیزم. اگ تو گوشیت باشه و اونم شمارتو داشته باشه میفهمه‌ چون پیش شمارتو که چک کنه ی علامت آدمک میفته و نشونه اینه ک شمارشو سیو کردی

ولی اگ شمارشو حدف کرده باشی اون کلا نمیفمه حتی اگ شمارتو داشته باشه هم نمیفمه دیگه.