2733
2734

قراربود فردا صبح بريم قشم براي خريدسيسموني.شوهرم زنگ زد گفت كولر ماشين خرابه بردم تعميرگاه گفتن فردا بياردرست كنيم.شوهرم گفت بزار صبح جمعه ميريم

من ميخاستم صب زود برم تا مادرشوهرم خبردار نشده اما مطمعنم تا جمعه خبر دارميشه ميگه منم ميام

فوري هم ميدوه جلو سوارميشه منم كمر درد بايد بشينم عقب اونجا هم هي غر ميزنه ك غذا رستوران نميخورم خونه تميز نگرفتين.چرااينقدر خريد ميكني؟!چراهمه چي گرون!بخدا ب جونم زهرميكنه

ي دعايي بلدنيستين بهم بگين بخونم اين مريض بشه توخونش بيفته.

😢😞😞😞😞😞😞

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی خودتو و شوهرت نگین، از کجا میفهمه 😁

شوهرم ميگه

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

من کسی ازارم میده از دیدم حذفش میکنم

اصلا نگاش نکن وتوجه نکن به حرفاش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
من باشم اگر مادرشوهرم خبردار بشه کلا نمیرم

بخداقسم ديدم خاست بياد خودموميزنم ب مريضي نميرم

قبل سوار شدن بگو فلانی ببخشید جلو راحت ترم منتظر جواب نباش سریع سوار شو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706