2703
2553
عنوان

لطفا برام یه دعا ک بلدید بخونید

94 بازدید | 13 پست

سلام من هفته ی ۳۹ بارداری هستم و امروز رفتم دکتر و دهانه ی رحمم بسته بود

من تو جایی ک زندگی میکنم غریبم و هیچ کسو ندارم و خانوادهم خیلی خیلی ازم دورن 

دوست دارم زایمانم طبیعی باشه اما از طرفی بخاطر اینک مامانم راحت یه تاریخی داشته باشه بتونه بیاد با سزارینم مشکلی ندارم

دکترم مشکلی نداره فقط از این بیمارستان ب اون بیمارستان پاس کاریم میکنن 

لطفا برام دعا کنید یا همین روزا دردم بگیره یا سزارینم کنن دیگ خسته شدم از بس یه روز گفتن سزارین یه روز گفتن طبیعی

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم

لطفا واسه من از ته دلت دعا کن چیزی ک میخوام بشه بارداری دعات اجابت میشه😙😘

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
2720
انشاالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم لطفا واسه من از ته دلت دعا کن چیزی ک میخوام بشه بارداری دعات ...

اتفاقا بشدتم دلم گرفتهس

ایشالله خدا بهت چیزیو ک میخوای بده 

اتفاقا سر اذانه اینجا

سلامت باشی ابجی درکت میکنم درچ حالی منم ی ماهه ونیمه زایمان کردم واقعاروزای اخرخیلی سخته نمیگذرن ک

اره بخصوص ۴نفرم پیدا بشن اذیتت کنن هی این سر اون سرت کنن بدتره

2714
اتفاقا بشدتم دلم گرفتهس ایشالله خدا بهت چیزیو ک میخوای بده  اتفاقا سر اذانه اینجا

ممنونم عزیزم انشاالله نی نی نازت سالم بیاد بغلت غصه نخور گلم شاد باش رو نی نی تاثیر میذاره بخند خوشگلم😘

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
حق داری والا.من سزبودم وختم معلوم بود بازخیلی بدمیگذش بهم حال توکه بماند😶

من بیچارهم نامه ی سز دارم 

بیمارستانا بی دلیل نمیذارن

یکی یه روز میگ سز یکی میگ طبیعی 

دیگ واقعا نمیدونم اینچجور عذابیه ک‌گرفتارش شدم

دیگ این مدلو فک نکنم کسی بوده باشه 

تازه من ب طبیعیم کامل راضیم و کمتر میترسم ازش

نمیدونم والا