2726

از اونجایی که باردارم و استراحت مطلق هر چند وقت یکبار که مادرشوهرم میاد خونمون، یک روز یا نصف روزیی که پیشمون وایمیسته، با اینکه اصرار میکنم کاری نکنه، خونه رو مرتب میکنه کارامو انجام میده. منم خیلی همیشه تشکر میکنم.

چند وقت پیش امده بود خونمون، بعد پسر جاریم که خونشون نزدیک خونمونه و 4 سالشه اومد خونمون.

بعد گفت مادر جون بیا خونه ما، پاشو بریم خونه ی ما و... چند بار گفت منم طبق معمول قبل بارداریم با لحن مهربون و خنده گفتم نه مادرجون خونه ما باشه دیگه و... یکم تعارف کردم زشت نباشه هیچی نگم!

یهویی بچه 4 سالشه برگشت خیلی جدی گفت مگه مادرجون کلفته تو هست، کلفت گیر آوردی! همش باید کاراتو بکنه!!!

یعنی من اون لحظه شاخ در آوردم. موندم چی بگم خیلی زبون درازه این بچه!!!

جرئت نمیییکنی باهاش حرف بزنی می مونم چی بگم بهش

حالا بازم میگم از این گنده حرف زدنش

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکبارم مامانم اومده بود خونم، این بچه هم با مامانش اومد خونمون، خیلی شلوغ کاری کرد، کارای خطرناک کرد.مامانش هم گرفتش. مامانم به شوخی گفت خدا به خانومت رحم کنه آقا محمد طاها

این بچه هم خیلی جدی به مامانم گفت خدا به شوهرتو رحم کنه با این اخلاقت!!!

بازم منو مامانم ماتمون برد از جوابای گنده ش. به مامانم گفتم اصلا هیچی بهش نگو باهاش حرف نزن خیلی بی ادبه!

حتما تو خونه خودشون از زبون مادرش شنیده همچین حرفی رو وگرنه بچه این چیزارو نمیدونه

این اعجوبه تو جواب دادن من ماتم میبره خیلی نچسبع

شک نکن که اینا حرفای خودش نیست..قطعا از اطرافیانش شنیده..وگرنه بچه ۴ ساله اصلا میدونه معنی کلفت چیه ؟!!..احتمالا جاری ت پیشش چیزی گفته..بچه ها تو این سن همه چیزو دقیق ثبت میکنن تو ذهنشون

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
متنفرم از بچه های اینطوری مشکل اینجاست که چون هیچ موقع وقتی بی ادبی میکنن پدر و مادر برخورد نمیکنن ب ...

واقعا من جای خواهرشوهرم بودم میدونستم با همچین بچه ای چیکار کنم

یکبارم مامانم اومده بود خونم، این بچه هم با مامانش اومد خونمون، خیلی شلوغ کاری کرد، کارای خطرناک کرد ...

من تنها کاری که میکنم اینجور بچه هارو به کل ندید میگیرم اصلا باهاشون هم‌کلام نمیشم فقط بی محلی

2706