2737
2734
عنوان

زنگ بزنیم ۱۶۲ از خانم بزرگ شکایت کنیم؟😒

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 76 پست
خیلی کم پیش میاد همچین مردایی وجود داشته باشن انشاا... خدا بهشون صبر بده

آره کمن ولی هستن اما متاسفانه جدیدا دارن جا میندازن که زن دوم گرفتن یا حتی طلاق دادن به خاطر بچه یه کار عادیه ولی تکلیف عشق این وسط چیه منو همسرمم بچه دارنمیشیم ولی داریم باهم زندگی میکنیم به نظرم اگه عشق در زندگی وجود داشته باشه هیچ وقت نبود بچه نمیتونه از هم بپاشدش

این نیز بگذرد...                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی فیلم ستایش دیگه ب وقاحت رسیده ستایش بچه بزرگ داره داماد داره زشته با ی پسر ازدواج کرده بلخره ...

پیرمرد هفتاد ساله با داشتن نوه نبیره هم چند باره ازدواج میکنه
و کسی چیزی هم نمیگه اتفاقا همه تاییدش میکنن
ک بلاخره مرده نیاز داره نمیتونه تنها بمونه همدم میخواد
تازه با زن مجرد هم ازدواج میکنه چ جوون چ پیر دختر
فراوون داریم تو جامعه مردای مطلقه و زن مرده با دختر مجرد جوون ازدواج میکنن
هیچ کی نگران نیست
حالا یکبار اونم تو  یک فیلم  خیالی برعکس شده
موردی ک تو واقعیت خیلی کم و ب ندرت اتفاق میفته
ولی بازم هست
یک پیر پسر مجرد چهل و خرده ای ساله که تجربه رابطه عشقی ناموفقی هم داشته
و بدبین بوده ب همه زنا  عاشق
یک خانم هم سن و سال خودش با دوتا بچه بزرگ شده
مرد میانسال پسر خام جوون نیست ک عقلش نرسه
و اسیر احساساتش بشه و بشه ازش سواستفاده کرد
سنش از بی عقلی گذشته
ببین قطعا اگه پسر جوون بود نظرم فرق میکرد
چون پسرا اوایل جوونی عقلشون خوب کارنمیکنه
زود گول میخورن و ممکنه خانوم مورد داری راحت گولشون بزنه
اما اینجا حتما باید بگیم برو دختر مجرد بگیر ک اونا در اولویتن
چرا خب برعکسش زیاد اتفاق میفته و بدم نیست از نظر عرف
خب حالا چ اشکال داری  همچین ازدواجی صورت بگیره؟

2731
پیرمرد هفتاد ساله با داشتن نوه نبیره هم چند باره ازدواج میکنه و کسی چیزی هم نمیگه اتفاقا همه تاییدش ...

نمیدونم احساس میکنم زشته مرد و زن هم نداره... 

آدم اگر میخواد ازدواج کنه تو سن پایین ن وقتی پسر و دختر بزرگ و عروس و داماد و نوه... داره

آخه ی سری چیزا از سن میگذره ازدواج اینجوری هم ب سن بستگی داره نظره من اینه نمیدونم چرا شاید تو ته ذهنم بگم خب احتیاج ب همدم داشته ولی بازم ی چیز میاد تو ذهنم ک بچه و عروسی داماد... داره تنها نمیمونه 

ب هر حال هر کسی با ی عقیده ای زندگی میکنه من خودم این مدل ازدواج هارو قبول ندارم 

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
خدایی فیلم ستایش دیگه ب وقاحت رسیده ستایش بچه بزرگ داره داماد داره زشته با ی پسر ازدواج کرده بلخره ...

تو تاپیکای قبلی چند نفر بودن تجربه های مشابهی از
بیوه بودن خودشون گفتن
این ک چقدر وقتی زن و شوهرای دیگه رو میبینن دلشون
محبت و عشق میخواد
باید جای کسی باشی ک اون شرایط رو تجربه کرده باشه
ک بتونی قضاوت کنی نه کسی ک خودش هیچ تصوری از زندگی بدون شوهرش نداره
اصا تو واقعیت همچین موردی اتفاق افتاد برای یک خانوم بیوه  و خواستگار عاشق و خوب اومد
ک خودشم  متمایله  بعد باید بگه  نه نه چون مردم خوششون نمیاد
حرف درمیارن . مدل اینام خاستگاری ستنی نبود
ک بگیم برو سراغ کیس مجرد قضیه احساسی و عشقی شد
البته قبول دارم نحوه ازدواجش بد بود
عجلش مسخره بود . باید ب بچه هاش فرصت میداد
مادرپسر رو راضی میکرد . از این جهت کارش درست نبود
اما موردای دیگش همش ظلم زناست درحق همدیگه
ک این چیزا رو حق اقایون میدونن ولی برای زنا جیز ه و زشته .
و متاسفانه #زنان_علیه_زنان هستند

میدونم بحث سر حرف خانم بزرگه ولی حالا بزارید توی یه فیلم یه بارم ببینیم پسر مجرد با خانمی ک دو تا بچه داره ازدواج کرده من ک وقتی دختر ستایش اومد بالا فکر میکردم تو واقعیت مادره ی پسر مجرد همچین چیزی رو میپزیره 

تو تاپیکای قبلی چند نفر بودن تجربه های مشابهی از بیوه بودن خودشون گفتن این ک چقدر وقتی زن و شوهرای د ...

الان چرا زنان علیه زنان شد برای من 

من ک دارم میگم برای مردا هم زشته با این شرایط 

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
2738
نمیدونم احساس میکنم زشته مرد و زن هم نداره...  آدم اگر میخواد ازدواج کنه تو سن پایین ن وقتی پس ...

درسته تو فرهنگ ما خوب جانیفتاده . ولی تو فرهنگ ما مردا خیلی راحت این کار رو میکنن و حق خودشون میدونن . ولی زنا این کار رو کنن سریع با واکنش تندی رو ب رو میشن و این درده . و این که خدا کسی رو تو اون شرایط قرار نده ولی ادما خیلی باهم متفاوتن . یکی میتونه تنها زندگی یکی نمیتونه . یکی نیاز ب همسر رو خیلی احساس میکنه یکی همچین نیازی تو خودش نمیبینه . حالا میزنه و شانسش همسرش میمیره . اونم باید همراه همسرش زندگی زناشوییش متوقف شه؟ حالا یکی تو سن  بالاتر بیوه میشه یکی تو سن پایین ولی ترجیح میده سال ها ازدواج نکنه . اما هرچی هست هر دیدی ک هست نسبت ب ازدواج موردای میانسال یا کهنسال درست نیست . اینا همه ادمن با همه نیازاشون فقط بخت باهاشون یار نبوده و همدمشون رو از دست دادن . 

الان چرا زنان علیه زنان شد برای من  من ک دارم میگم برای مردا هم زشته با این شرایط

اها عزیزم بعدش خوندم کامنتتو . نظرت اینه درسته ولی خیلی ها دیگه فقط ب خانوما این حس بد بودن رو دارن . برای مردا اصا بد نمیدونن اصا میرن بعد چهلم فوت همسر مرد . دنبال زن میگردن براش . اما بگذریم . اینم ک برای جفتشون خوب نمیدونی . خب اونا  هم ادمن فقط بدشانسن . نمیشه ک ازشون انتظار داشته باشیم همراه همسرشون اونام دنبال همدم و نیازاشون نباشن و هرچی حس دارن رو همراه همسرشون دفن کنن . تا زندگی جریان داره حق هرادمی هست ک زندگی کنه و هر احساس نیازی ک کرد برطرفش کنه . 

اها عزیزم بعدش خوندم کامنتتو . نظرت اینه درسته ولی خیلی ها دیگه فقط ب خانوما این حس بد بودن رو دارن ...

درسته ولی ی ذره باید ب بچه هاشونم فکر کرد... 

هیچ بچه ای نمیتونه کسی رو جای پدر و مادرش ببینه و همین حسادت ها باعث مشکل میشه..... 

بازم بهتره جدابشن تا زن دوم بیاره بعدم حتما میدونسته مریضه و باهاش ازدواج کرده  اینا زیر پوستی ...

والا نمیدونم . ک میدونسته یا نه . مریضیش بعد ازدواجش بوده یا قبل ازدواجش . اگه قبلش بوده علم داشته باهاش ازدواج کرده ولی بعد ازدواج مریض شده قضیه فرق میکنه . ولی من این طوری فکر نمیکنم . ک طلاق بگیره بهتره و اینا . واقع بین بخوای نگاه کنی . چند سال بعدش مامانش میمیره . یک دختر مریض و علیل ک گوشه رختخواب افتاده چی بسرش میاد؟ عزیزی نداره اطرافش . یا پرستار ازش نگهداری میکنه یا عاقبتش اسایشگاهه. ولی حداقل الان شوهرش هست . من ب این قضیه منطقی نگاه میکنم نه احساسی . من اگه برعکس هم باشه این نظر رو دارم . اصا اعتقاد ندارم مرد ناتوان شه باید زن فداکاری کنه و سر زندگیش بمونه و پرستاری کنه . بنظرم حق انتخاب داره ک تو اون زندگی بمونه و زندگی زناشویی نرمال نداشته باشه یا نمونه و بره با یکی دیگه . همین طور مرد . اونم حق انتخاب داره ک بمونه و از حقوق زندگی نرمال زناشویی محروم شه یا نمونه و بره سراغ زندگی جدیدش . بنظرم توقع زیادیه بخوایم چ مرد چ زن تو همچین زندگی هایی فداکاری کنن و حتما بمونن 

اها عزیزم بعدش خوندم کامنتتو . نظرت اینه درسته ولی خیلی ها دیگه فقط ب خانوما این حس بد بودن رو دارن ...

من شخصا تو این سریال کار این خانم رو نپسندیدم... 

چون بلخره با پسر یا اصلا دختر ازدواج کردن برای بار دوم اونم تو شرایطی ک عروس داماد داری ی ذره زشته... 

بلخره هر دختر و پسی دوست دارن بچه دار بشن بعد ازدواج دوس دارن ی سری چیزارو تجربه کنن نیاز واقعیشونه ولی ی همسر با داشتن بچه بزرگ و عروس داماد و نوه نمیتونه تامین کننده باشه.... 

ی جورایی ب نظرم اشتباهه

ببین ی 50 ساله ک همسر از دست داده با ی 50 ساله ک اصلا ازدواج نکرده با هم زمییییین تا آسمون فرق دارن 

من با دختر خاله مجردم هم سیم ولی از زمین تا آسمون فرمون..... 

من شخصا تو این سریال کار این خانم رو نپسندیدم...  چون بلخره با پسر یا اصلا دختر ازدواج کردن بر ...

خخخخخخخخ اگه این فیلم ایرانیه و با شرایط الان جامعه ک هی تبلیغ فرزند زیاد میکنن . اصا تعجب نمیکنم ک ستایش حامله شه بچه هم بیاره  . بلاخره هنوز تو سن باروری هستش . درسته یک خرده عجیبه و دوست داشتنی نیست یعنی اگه صرفا خواستگاری سنتی بود منم نظرم این بود ک بهتره این اتفاق نیفته و بره سراغ شرایط هم کفو تر . ولی وقتی پای عشق و احساس تو این سن میاد وسط . بنظرم باید حساب و کتاب رو گذاشت کنار و زیاد سخت نگرفت. و زیاد درگیر کلیشه زشت و قبیح  نشد . مثل مکرون و زنش . عشق هم حق انساناست . در مورد بچه ها هم خب اکثر بچه ها تو هر سنی دوست ندارن مادر پدراشون ازدواج کنن .  یا طلاق بگیرن این طبیعیه . ولی خب اینم خودخواهی هست . اونام حق زندگی دارن . 

2706