2737
2734
عنوان

دیگه کم اوردم

172 بازدید | 16 پست

پسرم یک ساله چهار ماهشه به حدی اذیتم میکنه که دیگه امروز تا تونستم خودمو زدم نگید که بچه ها همه شیطونن که این پسر من از حد تصور رد کرده کارای خطرناک میکنه برا یه پوشک کردن نمیدونید چه مصیبتی دارم امروزم رفته جارو آشپزخونه و خاک اندازشو برداشته رفتم ازش بگیرم خودم کله پا شدم😭😭 پام خورده لبه میز همش در حال شیر خوردن یا شیطونی یا می می یه لحظه این بچه قرار نداره حتی تو شیر خوردن همه چیز را هم پرت میکنه اینا همه یه گوشه ش بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو دختر منم ۵.۵ سالشه

امروز که گذاشتمش مدرسه تا محل کارم توی ماشین جیغ زدم و گریه کردم

دقم میده تا یه کاری انجام بده

لباس مناسب تنش نمیکنه

خستم کرده

هر چی میگم‌کار خودشو میکنه

تا بهشم یه چی میگی بهش برمیخوره میگه من بچم باید احترام منو داشته باشین

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728
وای فقط ما همدیگه را درک میکنیم اینم انقد قده و یه دنده و لجباز که نگو

😭😭😭😭😭

بخدا صبح یه دل سیر گریه کردم الانم گریم گرفته

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
دلمم براش نمیدونم چرا انقد میسوزه😢😢😢

وای اره منم اینجوریم

اگر دعواش کنم جیگر خودم آتیش میگیره

اعجوبه تون چه بلده بلبل زبونی کنه...جااان    

اژدرمون به ننش رفته

هر چی من ریختم ایشون جمع کرده😢😢😢

همسرم میگه عیب نداره درسته دهنمونو سرویس کرده ولی بزرگ بشه خیالمون راحته از پس خودش برمیاد.

بچم مودب هستا ولی ۸ متر زبون داره

2706