2733
2734

از نظر من هر فولیکول بالغ یه تخمک داره.

دیروز یکی تو مرکز میگفت دوتا فولیکول داشته، سه تا تخمک😳😳😳😳

مگه هست همچین چیزی؟

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اشتباه لپی بوده

هرچی من اصرار و تاکید کردم.

اون حرف خودشو زد.

منم دیگه ادامه ندادم.چون نمیشناختم.بهشم نمیومد آدم بی سوادی باشه.واسه این تعجب کردم.

آخه مگه میشه از یه فولیکول چندتا تخمک دربیاد؟؟؟

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.
2728
هرچی من اصرار و تاکید کردم. اون حرف خودشو زد. منم دیگه ادامه ندادم.چون نمیشناختم.بهشم نمیومد آدم ب ...

حداقل من چنین چیزی نشنیدم

ولی با این اصراری که اون داشته ، حالا منم به خودم شک کردم 😟

حداقل من چنین چیزی نشنیدم ولی با این اصراری که اون داشته ، حالا منم به خودم شک کردم 😟

هاهاهاهاهاهاها..

فردا پانکچر دارم استرسم دارم شدید.همش فکرای منفی میاد تو ذهنم...خدایا به همه منتظرا نظر کن حاجت دلشونو بده

هاهاهاهاهاهاها.. فردا پانکچر دارم استرسم دارم شدید.همش فکرای منفی میاد تو ذهنم...خدایا به همه منتظر ...

الان که انقد استرس داری ، بعده انتقال میخوای چه کنی؟؟ بیخیال باش بابا 

اون بالاسری حواسش هست بهت. دلتو بسپار بهش اروم میشی بگو هرچی صلاحته پیش بیاد برات

گلم میشه بگی تا اینجا چقد برات هزینه شده؟

الان که انقد استرس داری ، بعده انتقال میخوای چه کنی؟؟ بیخیال باش بابا  اون بالاسری حواسش هست ب ...

از عکس رنگی و آزمایشای خون و اسپرم تا اینجا برای من فعلا با بیمه تامین اجتماعی ۴،۵ شده( ممکنه کسی زودتر یا دیرتر به داروها جواب بده،مبلغش کمو زیاد میشه)

برای پانکچرو انتقالم ۴،۵ گفتن بیار، چون ذخیره تخمدانم خیلی پایینه،احتمال فریزم ندارم.هزینه اونم ۱ تومنی درمیاد.

توکل برخدا ایشاله که حکمتش با حاجتم یکی باشه.

2738
از عکس رنگی و آزمایشای خون و اسپرم تا اینجا برای من فعلا با بیمه تامین اجتماعی ۴،۵ شده( ممکنه کسی زو ...

حتما همینطوره‌ خواهر . خدا خیلی بزرگه مارو ناامید نمیکنه

ایشالا همینجا خبر بارداریتو بشنوم برات صلوات فرستادم

حتما همینطوره‌ خواهر . خدا خیلی بزرگه مارو ناامید نمیکنه ایشالا همینجا خبر بارداریتو بشنوم برات صلو ...

ممنونم عزیزم،خیلی محتاج دعا هستم.دلگرمی و روحیه شدی برام.

برای شمام همینطور، از مطالبو امضات حدس زدم مثل منی.

ایشاله خدا توروهم به زودی به حاجت دلت برسونه عزیزم.

منم برات صلوات میفرستم