2726
عنوان

معرفی رنگ مو کمکککککک

202 بازدید | 21 پست

خانمها من موهامو هایلات کردم خرداد ماه.الان رفته پایین و سفیدای موهام معلوم شدن میخوام این ماه اقدام کنم واسه بارداری حالا میخوام یه رنگ دودی زیتونی بزارم ولی نمیدونم چه مارکی به چه اندازه ای خوبه.کسی میدونه لطفا کمکم کنه.دودیش بیشتر باشه بهتره.آرایشگاه خیلی گرونه میخوام خودم بزارم تو خونه

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایه موهات چنده ؟

عزیزم یعنی چی پایه موهات چنده؟یعنی رنگ موهای خودم یا رنگی که خانمه گذاشته؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2728
عزیزم مارک بیوتی من یه سری گذاشتم عالی بود اصلام تغییر رنگ نمیده بعد یه مدت ...ولی خب قیمتشم بالاس د ...

آهان مرسی گلم به نظرت ترکیب  نگارو چطور بزنم؟

عزیزم یعنی چی پایه موهات چنده؟یعنی رنگ موهای خودم یا رنگی که خانمه گذاشته؟

کلا موهات چه رنگیه ،سیاه قهوه ای نارنجی چی؟

بگو که ترکیب رنگ دقیق بدم و اینکه تیره یا روشن می خوای

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
کلا موهات چه رنگیه ،سیاه قهوه ای نارنجی چی؟ بگو که ترکیب رنگ دقیق بدم و اینکه تیره یا روشن می خوای

قربونت برم چقدر شما خانمی عشقممممم.الان موهام که دارن رشد میکنن یعنی ریشه هاش رنگ دودی هستش خودش ولی وسطاش چون موی سفید دارم نمیخام معلوم شه میدونی قبلا که اصلا رنگ نمیذاشتم موهام زیتونی بود کلا پوستم سفیده و رنگ موهامم تقریبا قهوه ای روشن بود ولی به مرور کمی تیره شده.خودم دودی زیتونی متوسط میخوام نه خیلی تیره نه خیلی روشن

استارتر شرمنده توتاپیک شما سوال میپرسم  منم میخوام موهام مشکی کنم  هرکی تجربه ای داره بگ ...

😗😗😗😗

قربونت برم چقدر شما خانمی عشقممممم.الان موهام که دارن رشد میکنن یعنی ریشه هاش رنگ دودی هستش خودش ولی ...

زیتونی 7و با دودی 7و اکسیدان 6درصد،یک بند واریاسیون نقره ای بریز و قاطی کن بزن فقط  رنگ زیتونی بیشتر از دودی بریز

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
زیتونی 7و با دودی 7و اکسیدان 6درصد،یک بند واریاسیون نقره ای بریز و قاطی کن بزن فقط  رنگ ز ...

مرسی عزیز دلممممممممممم.گلم چه رنگی رو برام پیشنهاد میدین بزارم؟گرونیش خیلی مهم نیست فقط میخوام رنگش حوب باشه.دیگه در حد آرایشگاه گرون نمبشه که🙂

مرسی عزیز دلممممممممممم.گلم چه رنگی رو برام پیشنهاد میدین بزارم؟گرونیش خیلی مهم نیست فقط میخوام رنگش ...

منظورم اسم رنگ مو هستش گلم

مرسی عزیز دلممممممممممم.گلم چه رنگی رو برام پیشنهاد میدین بزارم؟گرونیش خیلی مهم نیست فقط میخوام رنگش ...

خواهش میکنم ،رنگ الیو ،بس اصل ایتالیا

خواهش میکنم ،رنگ الیو ،بس اصل ایتالیا

عزیزم من دیروز رفتم خریدم یه رنگه که ایتالیایی بوده اما الان تو ایران پر میشه یه دونه اش ۲۵ تومن بود با اکسیدان ۳۰ دوتاش شد ۶۰

2706