2733
2734

چجوریه زندگیتون؟،؟

شوهرتون چیزی نمیگه؟

خودتون در طول هفته چن بار میرین یا زنگ میزنین؟؟

یا اصلا قطع رابطه این؟؟😐

خدایا پشت و پناه همسرم باش چون تنها با وجود اون خوشبختم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی آرووووووم

خط قرمزمو مشخص کردم که هیچکس نمیتونه از خط قرمز زندگیم عبور کنه

خودم دو هفته یکبار میرم 

ولی شوهرم هرروز نره، یکروز درمیون میره سر میزنه

کاری ندارم، خب پدرمادرشن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738

من کلن قط رابطم البته فعلن یک ماه از این تصمیمم گذشته ولی همسرم رفتوآمد میکنه حتی برای شام یاناهارم میره نمیدونم چکار کنم که نره و بیاد الان تواین یک ماه4بار رفته 

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

قبلا یسال و نیم قطع رابطه بودیم شوهرم و پسرم ماهی یبار چند ساعت میرفتن

بعد کوتاه اومدم و یسالی گذشت باز شروع کرد کار های قبلش رو الان دیگه من و بچه هام نمیریم همسرمم هنوز نرفته بره هم تنها میره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من کاریشون ندارم. 

اما هرروز حتما به مادرشوهرم زنگ میزنم یعنی هرروز شاید هفته ای یکبار برم شام بخورم خونشون و برگردم 

شاید س ی بار غروب برم شام بمونم بخوابیم فرداشب شام بخوریم و بیاییم خونمون. 

تو اوج احترام کاملا صمیمی و معمولی🌹

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
2706