2726

سلام من پنجمین روز پریودم بخاطر فیبروم یه آمپول دیفرلین تقریبا دوماه پیش تزریق کردم خب علايمشو میدونم که شبیه یايستگیه ولی می خوام بدونم تا کی ادامه داره گر گرفتگیش خیلی خیلی بده ....  درحال اقدام برای بارداری هستم همین ماه عکس رنگی هم انداختم دوست دارم زودتر پریود شم تا اقدامم نتیجه بده ...فیبرومم بزرگ بود ولی نه درد داشتم نه اذیتم می کرد.

والا من دیفرلین زدم . ولی بعد 3ساعت شایدم کمتر افتادم رو خونریزی

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا من برای آی وی اف نصف دیفرلین تزریق کردم و ۱۴ روز بعد‌ پریود شدم

عزیزم چندبارانتقال دادی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
دو بار انتقال دادم و الان هم دوباره وارد سیکل تشکیل جنین شدم

به سلامتی عزیزم...مگه چندتا جنین داشتی قبلش؟؟

نگرفت یا سقط شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی عزیزم...مگه چندتا جنین داشتی قبلش؟؟ نگرقت یا سقط شدن

سلامت باشی

۶ تا جنین داشتم که هربار ۳ تا رو انتقال دادن، دفعه دوم گرفت که تو ۲۶ هفته به دلیل مسایل بسیار مجبور به ختم بارداری شدم

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
سلامت باشی ۶ تا جنین داشتم که هربار ۳ تا رو انتقال دادن، دفعه دوم گرفت که تو ۲۶ هفته به دلیل مسایل ...

آخیی عزیزم اشکال نداره انشالله سری بعد منم دیگه جنین ندارم همسرم آزو اسپرمی هستش خودمم تخمکام pcoهستن دکترم گفت یا اسپرم اهدایی داداشش یا کسی یا شاید دارو به همسرم بدن بعد اسپرم تو بیضش دربیارن....دیگه منم ماهه دیگه میرم برا سیکل آی وی اف...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخیی عزیزم اشکال نداره انشالله سری بعد منم دیگه جنین ندارم همسرم آزو اسپرمی هستش خودمم تخمکام pcoهست ...

انشالله که موفق باشی، اول برید سراغ عمل همسرت، خیلی ها اینجوری بچه دار شدن

نمیدونم والا من برای آی وی اف نصف دیفرلین تزریق کردم و ۱۴ روز بعد‌ پریود شدم

مرسی جواب دادی عزیزم ایشالله زودتر نتیجه بگیری منم البته یه هفته بعدش یه خونریزی دو سه روزه داشتم که خیلی کم بود همون شد دیگه هم \ریود نشدم ....شما هم مث من گر می گرفتین دلم می خواد زودتر این گر گرفتگش تموم شه 

انشالله که موفق باشی، اول برید سراغ عمل همسرت، خیلی ها اینجوری بچه دار شدن

فدای تو انشالله به زودی خبر بارداریتو بشنوم💕😍

فعلا یه سری آزمایشات همسرم انجام داده تا ببینم چی پیش میاد...دکتر همسرم پروفسور زرگوش هستن کرمانشاه ...دکتر خیلی اسمیه..دیگه پناه برخدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخیی عزیزم اشکال نداره انشالله سری بعد منم دیگه جنین ندارم همسرم آزو اسپرمی هستش خودمم تخمکام pcoهست ...

به سلامتی انشالله که نتیجه بگیرین ...خیلی سخته انتظار 

به سلامتی انشالله که نتیجه بگیرین ...خیلی سخته انتظار 

فدای تو انشالله خودتم نتیجه بگیری ...

سخته خیلی هم سخته ....خداکنه کارت به این جاها نخوره همون اول باردارشی🌼💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی جواب دادی عزیزم ایشالله زودتر نتیجه بگیری منم البته یه هفته بعدش یه خونریزی دو سه روزه داشتم که ...

راستش اصلا علایم رو یادم نیست، انقدر هم داروهای مختلف مصرف میکردم که اگه علامتی بود هم نمیفهمیدم از کدومه

فدای تو انشالله به زودی خبر بارداریتو بشنوم💕😍 فعلا یه سری آزمایشات همسرم انجام داده تا ببینم چی پ ...

انشالله به زودی یه بارداری راحت رو تجربه کنیم همگی

2706