2733
2734

حالم خیلی بده من وصع درسیم توپ بود ولی ۳ماه آخر به شرایطی خیلییی عجیب نخوندم و رتبم شد ۴۰۰۰ . ۳ رشته رو درنمیومدم ولی بقیه رو چرا . اینقدر که انتظارا ازم بالا بود که نزاشتن انتخاب رشته کنم همهه گفتن این حست که نمیتونی دوباره بشینی پا کتابا و  فقط میخوای بزی گذراس . اشتباه بود ۵ماهه دارم جون میکنم بخونم همش همون حال مزخرفو دارم عین خر پشیمونم که نرفتم الان همون رتبم رو نمیتونم بیارم چون نمیتونم یه کلمه بخونم .  داغونم ... همش اشتباه همش پشیمونی چه خاکی تو سرم بریزم . .... الان آرزومه کاش الان داشتم چمیدونم دبیری ای پرستاری ایی چیزی میخوندممم حالم از خودم بهم میخوره از آدمایی که همش گفتن تو الان حال روحیت خوب نیس نمیتونی تصمیم بگیرییی آرزوی مرگ میکنممممممم از ته دلم خدا اصاااا صدامو نمیشنوههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیز بنظر من خیلی اعتماد بنفست اومده پایین و خودتو باختی بنظرم با یه مشاور صحبت کن من یه جارو میشناسم خیلی کارشون خوبه اینم شمارشونه 22302092 مرکز پرورش ذهن فرزام

راهی نداره که بتونی دوباره اتخاب رشته کنی؟

چه راهیییی ؟؟؟کاشش بود الان حسرتم خراب شدن کنکور نیس انتخاب رشته نکردنننن خیلیییی داره میخورتممم من دیگههه نمیتونم ریخت اون کتابارو ببینم

2738
عزیزم منم سال دوم خوندم. معلومه که میتونی. یه هفته از درس فاصله بگیر. دوباره شروع کن. منم اولش حالم ...

من چندماهه دارم هرکاری بگی میکنم نمیتونممم حالم بهم میخوره هر لحظه دارم میجنگم با خودممم لههه شدممم لههه

چند تا دانشگاه پرس و جو کن به نظرم. شاید بتونی نامه دکتر ببری که حالت اون زمان خوب نبوده نتونستی انتخاب رشته کنی.اگه هیچ راهی نداشت دیگه حسرت گذشته رو نخور با یک انگیزه قوی بگو حتما موفق میشم کاری میکنم همه منو از موفقیت تحسین کنن. با تمام وجودت چند ماه درس بخون. به امید خدا موفق میشی عزیزم

2706