2726
عنوان

کدوم بهتره؟ عکس

451 بازدید | 25 پست

تعداد رای : 50
نظرسنجی
اولی
17
34%
دومی
11
22%
سومی
16
32%
همشون زشتن
6
12%
پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دومی  البته بستگی به خونتو مدل میز ناهار خوریت داره

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

بنظر من سومیه شیک تره

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
دومی  البته بستگی به خونتو مدل میز ناهار خوریت داره

واسه میز بزرگه جلو مبل میخوام نه واسه ی نهارخوری

بد میشه به نظرت؟ نگیرم؟

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
واسه میز بزرگه جلو مبل میخوام نه واسه ی نهارخوری بد میشه به نظرت؟ نگیرم؟

آره ایا مخصوص ناهار خوریه نه میز پذیرایی جلو مبل

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2706