2703
2553
عنوان

قد چقدر مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه برات علاقتون مهم تره خوب اهمیت نده به حرف مردم عموی منم استاد دانشگاهه خودش کوتاهه خانومش بلنده ...

هم قدیم باهم 

کوتاه تر نیست 

چون ی تایم قد برام خیلی مهم بود میترسم این ی مورد رو اعصابم بره

2456

منو شوهرم تقریبا ۵ سانت اختلاف داریم و شوهرم جزو مردای ریز نقش به حساب میاد ولی انقدر عاشقشم که اصلا برام مهم نیست کلی خواستگار قد بلندو هیکلی رو رد کردم به خاطرش 😊

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2714
اره خوب چون قبلا ملاکم بوده  اما الان فقط همین یذره نکرانم کرده همین یدونه!!!

ببين اخه مثلا براي من مهم نبست!

مثلا تحصيلات برام خيلييييييي مهمه!درسته دلم ميخواد قد بلند باشه با ي استايل خوب ولي پيش اومده از كسي ك معيار هاي ديگمو داشته و قدش تو رنج خودم كمي بلند تر بوده(من متوسطم خودم)اوكي بوده برايندش پس نشون ميده مورد حادي براي من نبست ببين چ قد برات حاده

حس خجالت ميكني؟جذابيت برات نداره؟خيلي ازارت ميده؟اگر جوابت نه هست اوكيه

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
من با قد نه اما شاید با این که روزی 100تا دختر با ناز بهش بگن استاد ... مشکل داشتم

اووووف خودم شاگردش بودم خیلی سگ اخلاقه کسی جرات نداشت بهش با ناز بگه استاد😂 خیالم راحته ازش

ببين اخه مثلا براي من مهم نبست! مثلا تحصيلات برام خيلييييييي مهمه!درسته دلم ميخواد قد بلند باشه با ...

واقعا مرسی ازت ک انقدر وقت برام گذاشتی 

همه چیش خوبه و اوکیه ب نظرم از این میترسم که قبلا ملاک بوده برام و میترسم بعدا رو اعصابم بره خریت کنم

اووووف خودم شاگردش بودم خیلی سگ اخلاقه کسی جرات نداشت بهش با ناز بگه استاد😂 خیالم راحته ازش

اها اونم خوبه پس چون داداشم استاده یه ذرس عمومی دیدم دختره پیام داده شوهرم معتاده درگیر طلاق بودم نتوسنم  امتحان بخونم شما پاس کن منو  من جبران میکنم براتون الان مطلقه ام .،،  من با این ناز ادا ها مشکل دارم 

واقعا مرسی ازت ک انقدر وقت برام گذاشتی  همه چیش خوبه و اوکیه ب نظرم از این میترسم که قبلا ملاک ...

قربانت

خوبم هست!بترس اتفاقا!تت جايي ك ب دلت بشينه!

معناي عاقلانه انتخاب كردنم همينه ك ي نعادلي بين خواسته هامون رو داشته باشه طرف مقابل

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706