2733
2734
عنوان

خیلی دوسش دارم

76 بازدید | 10 پست

ولی نمیدونم دونسته یا نه

وجودمو از غم پر کرده

چشامو بارونی کرده

غرورمو شکسته 

من اوارشم

سرگردانم

پریشانم کرده

دعا کنید برام

حسرت حسرت حسرت

نکنه دلم این بار هم باید به عزا بشینه

نکنه خدایا

واییی من چرا پس مثل دخترا نیستم ؟؟ اصلا عاشق نمیشم هیچ پسری دلمو نمیبره حتی کسیم ازم خواستگاری میکنه ازش متنفر میشم

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😅😅😅😅

جدی خیلی بی احساسم  تو دانشگاه یه پسری ازم خواستگاری کرد انقدر حرصم در اومد ازش بدم اومده بود هی تو دلم میگفتم خاک بر سر  چلغوز  

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738
😅😅😅😅عاشقتم ینی