2733
2734
عنوان

کمکمممم کنیددددو تو رو خدا

55 بازدید | 6 پست

حالم خیلی بده من وصع درسیم توپ بود ولی ۳ماه آخر به شرایطی خیلییی عجیب نخوندم و رتبم شد ۴۰۰۰ . ۳ رشته رو درنمیومدم ولی بقیه رو چرا . اینقدر که انتظارا ازم بالا بود که نزاشتن انتخاب رشته کنم همهه گفتن این حست که نمیتونی دوباره بشینی پا کتابا و  فقط میخوای بزی گذراس . اشتباه بود ۵ماهه دارم جون میکنم بخونم همش همون حال مزخرفو دارم عین خر پشیمونم که نرفتم الان همون رتبم رو نمیتونم بیارم چون نمیتونم یه کلمه بخونم .  داغونم ... همش اشتباه همش پشیمونی چه خاکی تو سرم بریزم . .... الان آرزومه کاش الان داشتم چمیدونم دبیری ای پرستاری ایی چیزی میخوندممم حالم از خودم بهم میخوره از آدمایی که همش گفتن تو الان حال روحیت خوب نیس نمیتونی تصمیم بگیرییی آرزوی مرگ میکنممممممم از ته دلم

عزیز دلم من سه سال پشت کنکور موندم، میدونم چقدر سخته، تنها راهی که بتونی ازین وضع دربیای مشاور داشتن و ازمون دادن و کلاس رفتنه،البته اگه مشکل روحی یا خانوادگی خاصی زمینه مشکلاتت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شاخهای این قول بی خود را با ارادت بشکن.  خودت را آزار نده. زندگی برای آدم تا لحظه ای که نفس میکشی فرصت هست. بجای اینکه به در و دیوار ناسزا بدی و مقصرپیدا کنی خودت را جمع و جور  کن و فقط توکل کنکور آخر دنیا نیست. بعدها میفهمی درس و دانشگاه یک بخش از زندگیه نه همش

نمیتونمممم به خدا ۵ماههه همششش کلنجار میرم هیچکی نمیفهمتممم میدونممم هیچ راه فراریی ندارمم .. همه میگن بخون بخونننن منم میددنم ولی نمیتونم دارم له میشمممم لعنت به زندگی نکبت بارم

عزیزم شاخهای این قول بی خود را با ارادت بشکن.  خودت را آزار نده. زندگی برای آدم تا لحظه ای که ن ...

همین همه چیزو ازم گرفته .....   کاش رفته بودم یه رشته ایییی . خدا اصلا صدامو نمیشنوه اصلاااا