2726
عنوان

رفتار بد من با همسرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 70 پست
مشکل اینجاس شوهرم فوق العاده خانواده عاطفی دارن اما من سرد و بی احساس واس همین خیلی اذیت میشیم

من خودم ب شدت عاطفی ام 

ولی هر وقت ب شوهرم ابراز علاقه میکنم بحث رو عوض میکنه 

خب بهش محبت کن گلم بوسش کن 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ي سري كلمات اماده بايد تهيه كني بگي

مثلا بگي جدي ميگي؟

واي خيلي برام جالب بود

بيشتر توضيح بده!!

اين ك عاليه!!

حس خيلي خوبي داشت اين جمله برام!!!

اين طوري

دلم برات تنگ شده بود!كاش زود ب زود تر ميشد ببينمت!

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2728

سلام

به نظرم کلاسهای خوبی که برای موفقیت تو زندگی هست رو شرکت کنی مفیده، من شرکت کردم و اثر گذار بود برام. 

بعدم به نظرم مشکلت رو بگو بهش. در عین حالیکه که عاشقش هستی ولی مشکل ابراز داری.

ي سري كلمات اماده بايد تهيه كني بگي مثلا بگي جدي ميگي؟   واي خيلي برام جالب بود   &n ...

وای خوشبحالت چ راحت اینا ب ذهنت میرسه من اگنار فلج مغزیم

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  

اگه نمیتونی زبونی بهش ابراز علاقه کنی 

براش بنویس 

اس بهش بده که دوست دارم و فلان بعدم بهش بگو که من اگه بهت زبونی نمیگم دوست دارم روم نمیشه و خجالت میکشم. بهش بگو که خیلی دوسش داری و فقط سختته به زبون بیاری 

کم کم راه میوفتی

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

رفتار های اقتدار شکن زن:

ببینیم خانوما چی میارن به روز اقتدار مرد. خانوم ها که دنبال شکستن اقتدار نیستن بیان و منظور دیگه ای دارندکه نمی دونند چه اثری در مرد ایجاد می کنند. برداشت و اثرش رو در مرد نمی شناسند. چهارتا رفتار هست اقتدار مردرا می شکند. مراقب باشید اینها ازتون بروز نکنه اگر کرده به جبرانش بپردازید.

1- جدل

مجادله ی با مرد ممنوع. اگر مرد داره غلط ترین حرف عالم را می زنه وای به حالت اگر باهاش مجادله کنی. زندگی تو باختی. یعنی غلطش رو بپذیریم؟ به هیچ وجه. می خواهیم طوری آگاهش کنیم که دست به اقتدارش نزنیم. خانوم ها چرا مجادله می کنند؟ دنبال 3تا مفهوم اند. 1) به این می گن بحث منطقی. دوتا آدم تحصیل کرده و بالغ و عاقل بیا ببینیم. 2) منظور دومشون اینه. درست چیست. برو بپرس از خانواده ی خودت بپرس. اگه قبول کردن این کارت درسته. 3) من را هم ببین. تو چرا با من مشورت نکردی؟ خودت سرخود رفتی. منم همسر توام دیگه. تو منو اصلا نادیده می گیری. بااین قصدا مجادله می کنه. غافله که داره با جدلش بهمرد می گه تو معیوب و ناقصی. بریم اثر مجادله رو بر مرد ببینیم. ببینیم چه می کند با مرد؟

مرد دوست داشت اقتدارش اینجور به نظر بیاد. خانومی که داره مجادله می کنه می گه پایه ی تو کج و معوج و ترک خورده و ریخته است. دیدید آقایون در مجادله ها از حرف صددرصد غلطشونم دفاع می کنند؟ خانوم می گه این داره لجاجت می کنه. نه عزیزم. این داره از ماهیتش دفاع می کنه. می خواد بگه من این نیستم.

وای خوشبحالت چ راحت اینا ب ذهنت میرسه من اگنار فلج مغزیم

خوب همينارو بگو!ي سري ديالوگ ذهني داشتت باش!همينو بس مگه ن قلبا دوسش داري ديگه فقط گير كلامي 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

خوب حق داره اون فکر میکنه دوسش نداری همینطور که اینجا الان میگی عشقم به زبون بیار تو چت ها بگو‌ میخای اینجوری ادامه بدی توقع نداشته باش عاشقت بمونه اونم سرد میشه نسبت به تو

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
عزیزم خیلی مهمه.خواهرانه بهت بگم از خودت دلزدش نکن خیلی سخته زن و مرد به هم محبت نکنن واقعا مهرشون ا ...

خب منم راهشو بلد نیستم وگرنه نمیخام اینجوری بشه 

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
ن سنتی اصن نمیشناختیم همو

خب واسه همینم هست، من بعداز ۶ ماه دوستی عاشق همسرم شدم فک کن توی اون ۶ ماه خیلی باهاش راحت بودم ولی همین که رابطمون عاطفی شد من انگار زبونمو موش خورده بود حتی حرف معمولیم نمیتونستم بزنم! ولی بعد یکی دوماه خوب شدم تا همین الان که یه سال از عروسیم میگذره

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
2706