2726
عنوان

رفتار بد من با همسرم😥

1070 بازدید | 70 پست

سلام دوستان من همین امروز عضو شدم البته قبلن با ی کاربری دیگ بودم ترکوندم لطفا رهنمایم کنید فک نکنید چون کاربر جدیدم پس الکی تاپیک زدم قربونتون برم😘

خانما من چهار ماهه نامزدی کردم نامزدم از همه لحاظ خوبه خدارو شکر فقط مشکل این وسط بی احساس بودن منه ینی نمیتونم قربون صدش برم با عشقم و جانم صداش کنم ذوق کنم و قربونش برم وقتی ی چیز احساسی میگ در حالیکه اون لحظه تو دلم از شوق عروسی میشه ولی حیف ک نمیتونم ابراز کنم .اینم بگم ما از هم دوریم و دوسه روز درهفته پیش همیم بقیش تلفنیه وقتی پیششم یکم بهترم ولی تلفنی ی ادم بی ذوق و نچسب میشم حتی خودش چن باری گفته بم چرا بزور تحملم میکنی درحالیکه من عاشقشم و بزور نیس😔😔ببخشید طولانی شد لطفا راه حل بدین بهم

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه همینجوری باش ماهم که احساس داشتیم واسمون سودی نداشت

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

عزیرم شما شخصیتت درونگرا هست....باید تمرین کنی با خودت جلو اینه....از اس ام اس شروع کن

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2706