2737
2734

سلام بچه ها دوماه و نیمم سردرد شدید دارم دکترم گفت فشارت شاید بالاس اما همش رو12 یا 11 بالا نرفته باد معده و دل درد میگیرم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۲ماه و نیم.خیلی سردرد شدید گرفتم.دارو هم نمیتونم بخورم حالم بهم میخوره

ببخشيد شما قبل موعدتون كه بفهميد بارداريد علائم پريودى هم داشتيد؟؟؟ترشحات چى اونم داشتيد؟اخه من چهار روز تا موعدم مونده و ترشحات سفيد و گاهى زرد دارم خواستم ببينم در صورت باردارى بايد ترشحات سفيد باشن؟؟بلخشيد كه تو اين تاپيك ازتون ميپرسم

2731
منم اتفاقا امروز خیلی سرگیجه دارم ۴ماهمه

من خیلی تو نت سرچ کردم میگن طبیعی ازمایش دادم مشکل نداشتم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
ببخشيد شما قبل موعدتون كه بفهميد بارداريد علائم پريودى هم داشتيد؟؟؟ترشحات چى اونم داشتيد؟اخه من چهار ...

عزیزم من چون کیست تخمدان داشتم بچه دار نمیشدم و زخم دهانه رحم داشتم و عفونت که دکترم گفت بچه دار نمیشی و دارویی مصرف نکردم اما خدا خواست با همه اینا بچه دار شدم و من قاعدگی نامنظم داشتم بخاطر کیست بخاطر همین روی قاعدگی دقت نداشتم ترشحاتتون برای عفونت زیر دلتون تیر نمیکشه اگه میکشه کدوم سمت و سوزش ادرار یا بوی بد یا موقع ارتباط درد دارید 

منم اتفاقا امروز خیلی سرگیجه دارم ۴ماهمه

فشارتو بگیر احتمالا از فشار یا پایین یا بالا اگه مشکلی نبود طبیعی سرگیجه طبیعی تو زایمان 

منم ۲ماه و نیم.خیلی سردرد شدید گرفتم.دارو هم نمیتونم بخورم حالم بهم میخوره

منم یک هفتس فشارت بالا نیست ؟

من دکترم گفت بهم اگه فشارت اوکی باشه اگه ازمایشات مشکل نداشته باشه طبیعی سردردت برا بعضیا اینطور 

2738
عزیزم من چون کیست تخمدان داشتم بچه دار نمیشدم و زخم دهانه رحم داشتم و عفونت که دکترم گفت بچه دار نمی ...

نه عفونت ندارم اصلا چكاب كامل كردم گاهى كمرم درد ميكنه اونم كم و بيشت سمت پهلومه يكمم تخمدانم همين فقط فقط يكم بى حالم خوابم مياد نميدونم شايد به خاطر قبل پريود شدنمه يعنى شما هيچ علائمى نداشتيد؟؟؟

نه عفونت ندارم اصلا چكاب كامل كردم گاهى كمرم درد ميكنه اونم كم و بيشت سمت پهلومه يكمم تخمدانم همين ف ...

من علایمم از یک ماه نیم شروع شد حالت تهوع گرفتم صبح زردک بود که سینهام خیلیییی درد میکرد اما سینه هامو دقت نمیکردم میگفتم شاید چیزی نیست بخاطر سوتین که میزنم درد سینم دو هفته بود که بعدش حالم بهم خورد فهمیدم تو ازمایش معلوم نمیشه عفونتتون چون برای رحم باید برید پیش زنان چکتون کنه و احتمالا سونو بده بهتون 

نه عفونت ندارم اصلا چكاب كامل كردم گاهى كمرم درد ميكنه اونم كم و بيشت سمت پهلومه يكمم تخمدانم همين ف ...

اگع بخاطر قاعدگی باید هرماه همینطور باشید و اینکه تخمدانتون درد میگیره فک کنم کیست دارید 

بیا اینجا هیچکس نیست 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
🤣🤣🤣

من‌اول میدم انلاین باش زدم پاک میکنم دیدی لایک کن 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2706