2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من خیلی پایه هستم اگر دوست داشتی این هفته که تعطیل هست بیا قرار بگزاریم باهم ورزش کنم. مدل قرار اینطوری که مثلا فلان ساعت  فلان حرکت را انجام بدیم و بعدش به هم اطلاع بدیم. چندین بار هم اینجا پیشنهاد دادم کسی پایه نبود.

2714

پلانک خیلیییی خوبهههه اگر بتونی از پسش بر بیای

من باشگاه میرفتم مریم برای سیکس پک بهم گفته بود

بعد من اومدم برای خانمای تپل فامیل تجویز کردم سره 40 روز ی سایز کم کردن

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
من خیلی پایه هستم اگر دوست داشتی این هفته که تعطیل هست بیا قرار بگزاریم باهم ورزش کنم. مدل قرار اینط ...

من بعد از زایمانم شکم و پهلوم افتضاح شده، الان یه هفته اس توی خونه نیم ساعت پیاده روی تند میکنم، نیم ساعت حلقه میزنم ، باز دوباره نیم ساعت پیاده روی تند میکنم، خودمم وزن نمیخوام بکنم تا یکماه، تغییراتشو کم کم دارم میبینم، پیاده روی واقعا عالیه، خیلیا همینجوری لاغر کردن، البته من چون بچه شیر میدم نمیتونم زیاد مراعات غذایی بکنم، تنها اضافه وزنمم توی شکم و پهلوهامه، قدم ۱۶۰ و وزنمم ۶۱

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
حتما میشی با این ورزشا. منم هم قدتم اخرین باز هفتاد بودم روزی یک ساعت میرقصم ‌قبل بارداری ۶۰ بودم&nb ...

به نظرت تو یکماه چقد کم میکنم؟

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
2706