2726
عنوان

هرکی منو می بینه اینو بهم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 56 پست
بهت بگم چیکار کنی؟فقط باید گوش بدی منم مثل تو بودم خسته شده بودم ببین برای جوشات یه ژل هس داروخونه ...

به پانژل حساسیت دارم اکتی پور برام گرونه ایرانیش رو خریدم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میترسم وقتی شروع به خوردن کنم یهو جوشام بزنه بیرون و بعد کم کم خشک شه....  واسه شما از اول ...

من خودم اینجوری نبودم دوستم جوشای زیاد و وحشتناک داشت ب حدی که دست میزد صورتش درد میگرفت هرکاری هم کرد با گلاب با صابون و کلی چیزای دیگه خوب نشد رفت دکتر قرص بهش داد چند ماه الانم پوستش خیلی عالی شده خیلی ولی خب واسه بدن ضرر داره

2728
عالیییه این ژل من یه مدت استفاده میکردم ولی الان زورم میا. بخرم البته نمیدونم چنذه😓

۲۰ تومنه ارزونه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
منم زالو انداختم ولی خیلی خوب نشدم، هر مرحله چن تا زالو مینداخت؟ 

من رو گونه هام زیاد میزدم هربار یه دونه رو هر کدوم از گونه ها شما چند بار انداختی

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘
من خودم اینجوری نبودم دوستم جوشای زیاد و وحشتناک داشت ب حدی که دست میزد صورتش درد میگرفت هرکاری هم ک ...

منم جوشام دردناکن نمیتونم راحت ضدآفتاب بزنم چون دست میکشم به صورتم دردم میاد 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
من رو گونه هام زیاد میزدم هربار یه دونه رو هر کدوم از گونه ها شما چند بار انداختی

دو مرحله هر مرحله 3، 4 تا زالو میزاشت برام آخه سرکار میرم نمیتونم با صورت زخم و زیلی برم سرکار

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
به پانژل حساسیت دارم اکتی پور برام گرونه ایرانیش رو خریدم 

مطمئنی ؟ببین فقط پانژل و باید روی جوش بزنی شاید رو کل صورتت زدی اکتی پورم برا منم گرون بود ولی هم جایدصدآفتاب و آبرسان و کرم‌ پودر و همه رو پر کرده الانم ۱۳۵ تومنه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
سلام عزیزم من هم مثل شما بودم هرچی دکتر پوست رفتم فایده نداشت گفتم الان که تاپیکت رو دیدم تجربیاتم ر ...

من با ماست قاطی میکنم میزنم بدتر صورتم سرخ میشه 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
من پانژل دارم آره خوبه. اما من بازم جوش میزنم

چربی و اینا خیلی میخوری؟کرم پور چی میزنی؟

مطمئنی ؟ببین فقط پانژل و باید روی جوش بزنی شاید رو کل صورتت زدی اکتی پورم برا منم گرون بود ولی هم جا ...

پانژل دکتر داده بود ب جوشم میزدم سررررخ میشد میخارید

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706