2703
2713

اولا خونه پدر مادرت قلیان سراست انگار

دوما شوهرت تو زندگی اونا نباید دخالت کنه 

سوما من جای تو بودم نمیرفتم و بچه ام و نمیبردم

چهارمن تو مسئول زندگی خودت هستی نمیتونستی چرا بچه آوردی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزیزم شوهرت بدحرف زده با بابات.باباتم بد حرف زده با تو. به شوهرت بگو حرمتا نباید بشکنه.بگو اگه من رفتارایی که تو کردی و با خانوادت داشتم چه حسی داشتی.میدونم بابا مامانش مردن.ولی بگو بیا جامونو عوض کنیم.ببین چه کاره زشتیه.بگو فقط شخصیت خودت و نبین.بقیه هم واسه خودشون شخصیت دارن.دو روز دنیا ارزش نداره.منم با این وضع و بچه کوچیک نمی تونم از پس خودم بر بیام.خلاصه با خوبی حالیش کن.

یکی بیاد بگه به شوهرم چی بگم پشیمون شه از رفتارش چون میگه من خیلیم قشنگ جواب باباتو دادم مودبانه حرف ...

ببین عزیزم من یا دیگران با همسر و خانوادت اشنایی نداریم و خودت بهتر از هرکسی میتونی خودت میدونی همسرت چجوری قانع میشه میتونی خیلی اروم با همسرت صحبت کنی بدون جر و بحث خیلی منطقی باهاش حرف بزن حتی اگه بی منطق باشه بهش بگو من با مریضیم و این بچه تو راهی چطور بمونم تنها خونه خدایی نکرده اتفاقی بیفته چیکار کنم برات سخت میشه دوستداری من نباشم بگو میدونی عصبی بودن برام خوب نیست پس اروم تر حرف بزن یچیزی بگم نمیگم بابات مقصر یا همسرت مقصر هر دومقصر هستن پدرت از این بابت که درک نکرده این موضوع رو و همسرت که با لحن اروم صحبت نکرده برای قلیون کشیدن پسرخالت شما نباید اتیش باشی بینشون بهش بگو عزیزم میدونم پدرم مقصر بوده ولی تو هم یه کوچولو مقصر بودی بگو همه میروز میریم غصه میخوریم چرا اینطور رفتار کردیم با یکم مهربونی بهتر میشه پیش پدرت هم بگو همسرمم اشتباه کرده شما بزرگتری کوتاه بیا بخدا اگه اروم صحبت کنی و منطقی درست میشه از اول اگه خودت این وسط جر و بحث نداشتی این اتفاقا نمیفتاد همه مهمون چند روزیم این دنیا بهتره انقد خوب باشیم که بعدها افسوس نخوریم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
نمیدونم آخه بدبختی شوهرم تو پول خرج کردن بینهایت خسیسه

این خسیس بودن نیست اون برای تو بچه هاش جمع میکنه پس باید خرج کنه بگو بهش پرستار بگیره نمیتونی تنها بمونی بگو برام سخته اگه گفت نه بگو پس من و خانوادت مهم نیستیم تو برای ما داری جمع میکنی نه تنها 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2706