2737
2734

من تو هفته ۴۱ زایمان کردم نترس خود به خود باز میشه...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پله زیاد برو 

روغن کرچک 

عسل و دارچین 

گلاب 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738

من هرکار کردم نشد راه رفتم روزی ۳ کیلومتر پله رفتم روتوپ قر دادم تخم شوید رازیانه گلاب زعفرون گل گاو زبون همرو خوردم ولی نشد ک نشد🙄

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ای خواهر منم شنبه چهل هفتم تموم میشه.امروز رفتم دکتر میگم دهانه رحمم باز نمیشه منو بستری کنید.میگه نه هنوز یه هفته ای وقت داری.برو یه هفته دیگه بیا بستریت میکنم.

نمیدونم چیکار کنم.از بس پیاده روی وپله رفتم خسته شدم ولی باز نمیشه

میگن نزدیکی تاثیر داره درسته؟؟؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه اولت هست

من که سر دختر اولم درد زایمان رو هم کشیدم  اما دهانه رحمم باز نشد اورژانسی  سز شدم

۱۴ سال پیش 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2706