2737
2734
عنوان

مامانای درس خون بیان

473 بازدید | 86 پست

دوستان کسی بوده زمان نوشتن پایان نامه اش باردار بوده باشه؟؟ میشه نوشت یا اذیت میکنه نی نی

همه تلاشم را می کنم بهتر از دیروز خودم باشم  

دیگه نی نیه و اذیتاش ولی چاره ای نیست 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
من ۷ ماهمه ، پایان نامه دکتریم رو نوشتم و دارم میرم دفاع کنم ، از طرفی میخونم برای کنکور ۹۹ که پزشکی ...

من هنوز شروع نکردم🤕

من باردار بودم کارای عملی و آزمایشگاهیشو انجام دادم 

وسطش دنیا اومد با یه نوزاد کل کار آماری و تایپ پایان نامه و ترجمه مقاله به انگلیسی و ...خودم انجام دادم ،قبل از تماااام همکلاسیهام از پایان نامم دفاع کردم ،شاگرداول گروه ،هم سدم تو ارشد ،

خواستن توانستن است 

تازه با رفت و آمد میکردم به شهر محل تحصیلم سه ساعت فاصله داشتم 

برای عملی پایان نامه هرروز صبح میرفتم شب برمیگشتم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
من ۷ ماهمه ، پایان نامه دکتریم رو نوشتم و دارم میرم دفاع کنم ، از طرفی میخونم برای کنکور ۹۹ که پزشکی ...

آفرین 

انشالله موفق باشی 

الان رشتت چیه؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

حسابی خسته نباشی

2706