2737
2739
عنوان

هیچ جوری نتونست ثابت کنه😔

219 بازدید | 16 پست

چه دنیای بدیه چه قدر آدما بد شدن چه راحت نون بری 

می کنن اینجور آدما چطور می تونن راحت زندگی کنن و سر رو بالش بذارن شوهرم نظامیه خیلی راحت ۴۵ روز پیش زیرابشو زدن به دروغ تو تاپیکام هست تو این مدت هرکاری کرد به هر دری زد نتونست ثابت کنه دروغ بوده امروز حکم انتقالیش اومده به یه بخش دیگه الان بغض داره عصبی و ناراحته منم واقعا نمی دونم چطوری آرومش کنم

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه بعضیا از انسانیت بویی نبردن دور هم نیستند تو همین سایت هم پره از فضا که نیامدن  حالا باهاشون حرف بزنی تازه میگن حقش بوده 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
بش بگو هر جا بری کنارتم ، بگو هر چی بشه از ارزشات کم نمیشه... البته نمیدونم ایشالا که همسرت نظا ...

اینا رو بهش گفتم 

همسرم نظامیه اما پلیس نیست تو یه شاخه ی دیگس

2738

خداروشکرکن کلا بیکارش نکردن پارسال این موقع شوهرم و بیرون کردن درصورتی چهارسال براشون زحمت کشیدجای رسمیش کنن بیکارش کردن به بهانه تعدیل نیرو ب هردری زد واسطه فرستاد کلی نامه ارنماینده برد هیچ ک هیچ کلی غصه خوذدمیم الانم خداروشکرتازه یجاکارپیداکرده شرکت خصوصیه ولی وحقوقش پایین چاره چیه باید ساخت خیلی دوسدارم یکار دولتی باب دلش پیداکنه یکم سختیامون کم بشه تازم ازدواج کردیم پارساا الانم ناخواسته باردارم هشت ماهم وکلی نگران هزینهای زایمتن

یه خدایی بالا سرمون هس بسپرش به خودش .خودش براش بهترینارو رقم میزنه شاید تو اون قسمت بهتر رشد میکنه ...

وای اصلا هر چی بهش میگم حالش خوب نمیشه حال خودمم بده ولی به روی خودم نمیارم این جا به جایی رو هیچی هم که تاثیر نذاره رو درامدش خیلی اثر داره 

اینا رو بهش گفتم  همسرم نظامیه اما پلیس نیست تو یه شاخه ی دیگس

ولش کن بزار خودش با داستان کنار میاد، کاره دیگه !! خدایی نکرده مریضی و مرگ و میر خو نیست ! میره سر کار برا حقوق بیخیال بش بگو در روز صد نفر سر کار اینجور مسائل واسشون پیش میاد زیادی سخت میگیرین...

خداروشکرکن کلا بیکارش نکردن پارسال این موقع شوهرم و بیرون کردن درصورتی چهارسال براشون زحمت کشیدجای ر ...

این جا به جایی کمتر از اخراج نیست😔

این جا به جایی کمتر از اخراج نیست😔

ناشکری نکن حداقل میدونی اواره و در بدر کارپیدا کردن نیسی عزیزم نمیدونی چ روزایی داستم من چقدغصن خوردم اما گذشت بعدم نهایت حقوقنون کمترمیشه باز ب امید خدا شوهرت تلاش میکنه لیاقتش نشون میده یه مرتبه بهترمیبرنش 

ناشکری نکن حداقل میدونی اواره و در بدر کارپیدا کردن نیسی عزیزم نمیدونی چ روزایی داستم من چقدغصن خورد ...

فقط ناراحتیش از اینه که از زبونش دروغ گفتن چند نفرم شهادت دروغ دادن همه باهم دستشون تو یه کاسه بوده فقط برای اینکه شوهرم داست اونجا خیلی پیشرفت می کرد همه بهش می گفتن آیندت روشنه

فقط ناراحتیش از اینه که از زبونش دروغ گفتن چند نفرم شهادت دروغ دادن همه باهم دستشون تو یه کاسه بوده ...

میفهممت بهتون حق میدم منم بعدن به شوهرم گفتن زیرابت زدن خدامیدونه راست میگفتن یا دروغ چون سمت خاصی همسرم نداره لیسانس عمرانه تو سپاه مهندس ناظربود حقوقشم ۱۸۰۰بقیش اضافه کاری به سه تومنم نمیرسید اما خب باز کاردولتی بیمه تکمیلیش خیلی خوب بود مزایاش بهتره ازشرکت شخصی اما چاره چیه عزیزم باید تحمل کرد منم یوقتا غصم میشه میگم الان سرمارقبلش بود برا زایمانم اصلانگران نبودم و بهترین بیمارستان میرفتم اما خدا نخواست

مام ان شاالله چون ناحقی میکنن ب سزای کارشون برسن و شمام خدا دستتون بگیره و زود برسین بحای بهتراز شغل الان همسرت خدا نمیذاره حقتون پایمال بشه ان شاالله

برامنم دعاکن لطفا اینروزا میفهمم چقد دلت شکستس بسپاربخدا حل میشه

2706