2726
عنوان

جواب خواهر شوهرمو چجوری بدم؟

835 بازدید | 33 پست

کلا آدم بدی نیس ولی یک سری حرکات و اخلاق داره ک دوسدارم درست جلوش دربیام ده سال ازم بزرگتره و چندین باره با لحن تند ازم کاری رو میخواد مثلاچن شب پیش خونه باباش نشسته بودیم با لحن تندوطلبکارانه گفت بیا اینجارو جارو بزن بیزحمت! نمیدونستم چکارکنم اصلا سیاست ندارم

بگو بی زحمت خودت بزن

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا تو خواهر شوهرته برا من عروس عموی شوهرم اومده بود خونه مادرشوهرم شام همه فامیل دعوت بودن من بچه هامو برده بودم اتاق بخوابونم کوچیکن پیششون بودم بعد ک اومدم باز دنبال بچه ها بودم برگشته میگه اصلا کار نمیکنیا گفتم چطور کارای منو تو داری میکنی؟گفت وظیفه توء کار کنی ن من گفتم وظیفه منم تو بهم نمیگی وظیفه ایم ندارم هروقت اومدی خونم کار نکردم ب تو دادم اونوقت بگو

:چرا باید بخاطره رفتاره خشنم معذرت بخوام؟اونایی که منو به اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن
خودش مشغول ی کار دیگ بود

عیب نداره ب نظر من اونجا خونه خودته... چ اشکالی داره یعنی امکان نداره خواهر شما هم ازتون ی همچین درخواستی کنه؟ 

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
برا تو خواهر شوهرته برا من عروس عموی شوهرم اومده بود خونه مادرشوهرم شام همه فامیل دعوت بودن من بچه ه ...

چ پرروووووو

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
درخواستش ن ولی لحن تندو بی ادبانش بد بود

ایرادی نداره توام ی وقت دیگه با همین لحن همین درخواست رو بکن

2706