2737
2734
عنوان

من گفتم از در دوستی با جاریم وارد بشم فکر کردم ادمه اما ظاهرا نیست😐

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین حیاط فقط کثیفیش از شستن ظرف و رخت نیست که بعد شستن ظرف و رخت حداقل ی اب میگیره ک کف ها بره دیگه برو خیلی دوستانه بگو لازم نبود ب شوهرت بگی ب شوهرم بگه یا پدر مادرشوهرو بیاری وسط شما هر وقت ریختو پاش کردی ریخت و پاش خودتو جم کن از این ب بعدم هفته ای یک بار من میشورم یکبار شما البته ن ریختو پاش ظرف شستن و لباس شستنتو اونارو هر سری خودت بشور 

2738

بیخیال محل سگ نده بهش...اینجورآدما دنبال بهونن برلی بحث و دعوا برای اعصاب و روانت ارزش قائل باش و بزن به بیخیالی.هنینکه بگی من استفاده نمیکنم پس نمیشورم کافیه.شوهرتم که جوابشونو داده بذار بسوزه

من باشم دعوا نمیکنم میگم من نمیتونم و بلد نیستم حیاطو بشورم پول بدیم یه نفر بیاد بشوره یا قبول میکنه یا نمیکنه و شما هم‌پافشاری کن که نمیتونی مودبانه بدون دعوا حلش کن نزار وجهتو خراب کنه

والله 4 سال عمرم باجاری تویه ساختمون هدررفت.خونه روفروختیم بهشون الفرار.خونه خریدیم یه دوهفته دیکه م ...

خوشششششش ب حالتتتتت

منم خیلی اذیتم....دعا کن ی روز بگم دارم از اینجا میرم

نمیخواد باهاش بحث کنی همینکه به روی خودت نیاری تا فیها خالدونش میسوزه.

منم مشکل تورو دارم دقیقا منتها با همسایه غریبه. ولی من یه کلمه گفتم استفاده نمیکنم و در ضمن اکثرا هم خونه نیستم و سر کلاسم 

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
2706