2726

لطفا بخونید بعد قضاوت کنید...

من و خونه برادر شوهرم تو یه ساختمونیم اما خونه ها جدا بجز حیاط

حالا این جاریم همیشه تو حیاط پلاسه هم ظرف میشوره هم لباس (لباسشویی دوقلو بدون لولهدکشی شده)و خلاصه با بچه هاش ۴نفر میشن امامن فقط من هستم و شوهرم و دانشجو ام صب تا غروب خونه نیستم یا اگه خونه ام باشم اصلا نمیرم حیاط و همه کارام داخل خونه انجام میدم ...حالا خودش تو حیاط همه کار میکنه حیاطم خب کثیف میشه میشوره

قبل من هم سه ساله اینجا بودن...رفته به پدرشوهرم گفته که فلانی حیاطو نمیشوره همش من میشورم .شوهرشم رفته ب شوهرم گفته چرا زنت حیاطو نمیشوره شوهرمم گفته حیاط که مال شماس مگه زنم لباس و ظرف میشوره؟! اونام رفتن به پدر و مادرشوهرم و گفتن 

اخه من زورم میاد وقتی ک من استفاده ای ندارم کثیف کاری نمیکنم چرا باید بعد لباس و ظرف شستنش برم بشورم حیاطو؟تازه وقتی ک اومدم تو این خونه گفتم بهش هر وقت حیاطو شستی بهم بگو بیام کمکت کنم و ۷۰ درصد اوقات خونه نیستم من کلا 

خیلی اعصابم خورده میخام برم باهاش بحث کنم کلا رابطمو قطع کنم

خدایا شکرت💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به کار خودت ادامه بده،هرکیم گفت بگو هروقت استفاده کردم میشورم. کم محلش کنی بیشتر میسوزه.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2706