2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزن نت برات میاره باید خوشگل باشی قدت بلند باشه انگلیسی فول قد زیر 170قبول نمیشی هیج مریضی نداسته با ...

بقیشو میگم بیخیال ولی چرا ملاکشون خوشگلیه؟؟

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین
2738
بزن نت برات میاره باید خوشگل باشی قدت بلند باشه انگلیسی فول قد زیر 170قبول نمیشی هیج مریضی نداسته با ...

والا ما رفتیم هواپیمایی ایرتور دختراشون اکثرا زیر 170 بودن شاید دونفر قد بلند داشتن خوشگلم نبودن😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
والا الان بیشتر جاها برا کار میخوان اول چهره مد نظرشونه

اره قبول دارم بعد اینکه میگن هیچ مریضی نداشته باشی خیلی اغراقه والا الان همه شده یه چربی خونی تیروئیدی چیزی دارن.من یه بار با هواپیما سفر کردم یکی از مهماندارهای خانم خیلی معمولی بود ملاکشون برای زیبایی بر چه اساسیه  

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین

زن داداش من مهمانداره هواپیماست. شرایطش الان اینه که لیسانس زبان حتما باید داشته باشی و قد بالای 165 باشه. بعد یه سری دوره های مهمانداریو میگذرونی و امتحان میدی تا مدرکشو بگیری. بعد اگر ایرلاینی مهماندار بخواد میری درخواست استخدام میدی. همین

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2706