بچها شوهرمو دامادش تو ی شرکت کار میکنن خوبه فعلا ولی سختی داره کمردرد داره این حرفا

حالا شوهرم میگ دومادش گفته سال دیگ  از کار بیرون بیایم بیمه بیکاری بگیریم هرچییی پول داریم بیا شریکی ی سوپرمارکت ۶۰ ۷۰متری بزنیم بصورت ارزانسرا مثلا یکم نسبت ب بقیه ارزون تر باشه تو شهرستان(شمال) بزنیم سختی داره ولی جا بیفته خوبه 

( حالا شهرستان مادرشوهرم فامیلاش کلا نزدیک میشن ممکنه دخالت کنن یا فردا پسفردا شوهرم بگ اره شالیزار اجاره کنیم کار کنیم یا میترسم روزو شب خونه مامانش تلپ شه جنگ اعصاب داشته باشیم ،،،من کلا راضیم از این لحاظ ک ما تهرانیم چون دوریو دوستیه،،،)

(اینم بگم بابام قرار بود ی مبلغلی کمکمون کنه +پس اندازمون ی خونه تو تهران بخریم،،،)

(من میگم بریم کرج ی کار پیدا کن کرج بمونیم یا همین تهران ی کار دیگ پیدا کن میگ پارتی ندارم)

از طرفی از کار شریکی میترسم

نمیدونم چیکارکنم شما جای من بودین چیکارمیکردین؟

دلم راضی نیست میترسم ازچاله بیفتیم تو چاه منم پشتی ندارم دومادشونم سر مادرشوهرم ایناس ایده اولیه ام خواهرشوهرم داده ک بره ب خونوادش نزدیک شه 

چیکارکنم از سر شوهرم بندازم اینو جوری ک کسی نفهمه من راضی نیستم یعنی کاسه کوزه رو سر من نشکنه؟

بگن ب شوهرم چرا یهو ناراضی شدی چی؟  

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

با مشاوره رایگان تلفنی ۱۴۸۰تماس بگیر خیلی خوبه 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخام دودلت کنم یاته دلتاخالی کنم خواهرولی به نظرم هرچیزشریکی به جاای نمیماسه.

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728

از بدی های کارای شراکتی بگو 

اینکه اختلاف پیش میاد و خونواده ها از هم دلسرد میشن و جنگ اعصاب میگیری و این چیزا

به خونوادشم بگو ریسک نکرد سر ایندش 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
نمیخام دودلت کنم یاته دلتاخالی کنم خواهرولی به نظرم هرچیزشریکی به جاای نمیماسه.

اره منم راضی نیستم ولی اونا مغز شوهرمو شستشو میدن

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

راجب مشکلتون بنظرم با همسرتون صحبت کنید و از همه زوایا بررسی کنید باهم بهتره

ببخشید راجب ویلا فروشیتون اطلاعات میدی؟

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.

خب بگو بهش منم حق دارم تواین زندگی و حق دارم نظربدم. بعدم بیمه بیکاری خییییلی. پول کم میده مثلا اگ حقوقت 2تومن باشه بیمه 500میده و حتماهم باید سابقه کاری بالا 3سال باشه رئیس شرکت هم خودش باید نامه بده ب بیمه. وبگه من شرکتم توانایی کارکردن نداره ولی کارمندام میتونستن کارکنن و رضایت میدم ازبیمه بیکاری استفاده کنن ب همین راحتیاهم نیس کلی دوندگی داره

شراکت عمرااااااااا اونم باکی باخواهر شوهر

این اشتباه و نکنی بذاری بره شریک شه که نونت به خونت تر میشه تا باز سواشون کنی مکافات و مصیبت داری

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706