2737
2734
عنوان

لطفا بهم بگید چیکار کنم 😭

153 بازدید | 17 پست

من نامزد پسر عموم بودم اما خیلی شکاک بود بهمش زدم بابام الان 3ماهه زندگی واسمون نذاشته همشم به مامانم میگه تقصیر تو هست حتی سر کارهم دیگه نذاشت برم،وقتی به پسرعمو گفتم دیگه تمومش کنیم هنوز خانواده ها اطلاع نداشتن تو همین گیرودار خواهر رئیسم اومدو منو واسش خواستگاری کرد منم رفتار و کاراشو در نظر گرفتم و عاشقش شدم الان باهم هستیم اما نمیدونم چجوری بابامو راضی کنم که بیان خواستگاری آخه اگه چیزی بگیم بابام فکر میکنه با اون بودم که پسرعمو رو نخواستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار یکم بگذره هنوز خیلی زوده ی چند وقت بعد مامانتو بنداز جلو چ خوب کردی با ی ادم بد دل شکاک بهم زدی

فکر کن بی خبر اومد تو دفتر جلوی همکارام گوشیمو گرفت چک کرد

2738
فکر کن بی خبر اومد تو دفتر جلوی همکارام گوشیمو گرفت چک کرد

بزا بره ب درک وای مثل شوهر من همش میگم کاش میمردم ولی با این ازدواج نمیکردم اصن پشیمون نباش ب جهنم ک بابات ناراحته بخدا من برا اینکه بابامو ناراحت نکنم خودم انداختم تو همچین منجلابی

بزار یکم بگذره هنوز خیلی زوده ی چند وقت بعد مامانتو بنداز جلو چ خوب کردی با ی ادم بد دل شکاک بهم زدی

آخه اونم یکم حالش این روزا خوب نیست خیلی اذیت میشم که نمیتونم پیشش باشم یا کاری واسش انجام بدم

بزا بره ب درک وای مثل شوهر من همش میگم کاش میمردم ولی با این ازدواج نمیکردم اصن پشیمون نباش ب جهنم ک ...

بابام خیلی خود رای هست همیشه به زور همه کاری انجام میده یه بار که وقتی میرفتم مدرسه مجبورم کرد رشته ای که خودش دوس داره بخونم الانم بخاطر پسر برادرش روزگار واسم نذاشته هر کی هم میبیندش با خودش فکر میکنه که چه مرد خوبی هست خوش به حال خانوادش فقط ظاهر زندگیمون قشنگه،فکر میکنه همین که یکم سرشناس باشه و مردم به به و چه چه کنن کافیه

بابام خیلی خود رای هست همیشه به زور همه کاری انجام میده یه بار که وقتی میرفتم مدرسه مجبورم کرد رشته ...

محکم سر تصمیمت با ایستو کوتاه نیا اصلا و ابدا یک عمر زندگی قراره بکنی اون توروشوهر داد دیگه تموم میشه بخدا بابای من چ میدونه من بدبخت چ میکشم فک میکنه خوشبختم ولی اگه محکم وایمیستادم اینجور نمیشد 

نزاره کار کنی ب جهنم بزار ی مدت بگدره با مامانت صحبت کن باهاش حرف بزنه ک اون اقا بیاد خاستگاری اگه واقعا مطمگنی ادم درستیه ب خاطرش بجنگ تسلیم نشو ی عمر زندگیه شوخی بردار نیست من انقدر پشیمونم ک خدا داند

محکم سر تصمیمت با ایستو کوتاه نیا اصلا و ابدا یک عمر زندگی قراره بکنی اون توروشوهر داد دیگه تموم میش ...

اون آدم که از سر خانواده منم زیاده(البته اینو اینجا میگم) همشون تحصیلکرده و موفق هستن همین خواهرش که با من صحبت کرد متخصص زنان و زایمان هست خودشم که مهندس نفت هست و استاد دانشگاه و صاحب دفتری که توش کار میکردم، کل خانواده منم که بچلونی به زور 4تا دانشگاه رفته توش پیدا میشه😁

2706