2737
2734
عنوان

غربارگری هفته سیزده

140 بازدید | 7 پست

بچه ها من از اشناهای نزدیکمون فوت شده بودم ی ماه نبوذم الان گ اومدم رفتم دکتر برام فردا غربارگری زده من سیزده هفته و شش روزم میشه فردا.هم سونو نوشته. هم آز ب نظرتون انجام میدن .

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر نوشته یعنی هنوز وقت هست خب،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

خانوما زمان غربالگری رو با تاریخ اولین روز آخرین پریود حساب میکنن یا با تاریخی که سونو زده؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خانوما زمان غربالگری رو با تاریخ اولین روز آخرین پریود حساب میکنن یا با تاریخی که سونو زده؟

با تاریخ پریود

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738