2733
2734
عنوان

دلتنگی برا پدرم

201 بازدید | 32 پست

بچه ها چه کنم انقد دلم تنگ شده برا پدرم که دارم دق میکنم چند روزه فوت شدن انگار دیگه مثل قبل نمیشم صبح ها نمیخوام پاشم چون کل زندگی ام شده عذاب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یسال مررم ازداغش مریض شدم افتضاح اماالان بهترم خیلی خاکه مرده سرده خداخودش ارومت میکنه توسل به حضرت زینب کن مصیبتت پیش مصیبت این خانوم هیچه.خدارحمتشون کنه مهمون حضرت علی باشن قران بخون باهاش حرف بزن 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738
چند سالتون بود اون موقع??نفسم میگیره بخدا یادم میفته یک ماه پیش همه چی خوب بود

۶سالم بود البته از ۴سالگیم پدرم رفت توی کما😔😔 فقط تا میتونی گریه کن تا این درد بغض نشه توی گلو ات مثل من

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

من بعدا درگیر مشکلاتمون شدم یادم رفت خخخخخخخ  خداخودش ارومت میکنه عزیزم چندوقته گذشته؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706