2410
2553

بچه های شما بعد از اینکه دو تادندونای پایینشون دراومد چند وقت بعدش دوتا بالاییا دراومد؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

وای غلط املاییامو 

داشتم شیر میدادم😆

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای غلط املاییامو  داشتم شیر میدادم😆

از شما دوتا پایینی هم زمان در اومد؟

میگن معمولا ۱ماه بعد بالایی ها در میان.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2456

من که اگه خودت نمیگفتی متوجه نمیشدم 😅بچه تا بچه هست برا من سه ماه بعدش تازه اول پایین درومد بعد بالاش درنیومد از بالا دوتا کناریاش در اومد بعد چند ماه وسطیاش

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
من که اگه خودت نمیگفتی متوجه نمیشدم 😅بچه تا بچه هست برا من سه ماه بعدش تازه اول پایین درومد بعد بال ...

دوماه دیگه دوسالش میشه تازه یکی از آسیاباش درومده

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2714
از شما دوتا پایینی هم زمان در اومد؟ میگن معمولا ۱ماه بعد بالایی ها در میان.

بله با هم 

ااا پس الانا وقتشه خیلی بیقراره

من که اگه خودت نمیگفتی متوجه نمیشدم 😅بچه تا بچه هست برا من سه ماه بعدش تازه اول پایین درومد بعد بال ...

اوه چه نی نی خاصی😍

بله با هم  ااا پس الانا وقتشه خیلی بیقراره

از من تازه۴روزه یه دونه پایینی در اومده😊😉

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
از من تازه۴روزه یه دونه پایینی در اومده😊😉

ای جونم😘

نه نی نی من ۴ و نیم ماهگی دو تا پایینیاش دراومد