2733
2734

میرم دخترمو بخوابونم 

ببخشید اگه دیر جواب دادم

شما بگید لطفا سیبام امادس 

توی نت سرچ کردم روشهای زیادی اومد گیج شدم نمیدونم کدام بهتره  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

مامانم درست کرده سیب هارو برش زده گذاشته تو بطری

جا نوشابه آب ریخته روشون تا 40 روز باید بمونه

حتما با ماژیک تاریخ بزن

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋

دو کیلو سیب و بدون ک پوست بگیری و تخماش جدا کنی قاچ چهار تایی کن.بریز تو دبه ...سرشو محکم ببند و ی قاشق مرباخوری نمک بریز و قاطی کن....بعد دو سه هفته درشو باز کن ی استکان سرکه بریز توش و همش بزن دوباره سرشو محکم ک هوا نخوره ببند و بذار جای گرم و تاریک 

سه هفته بعد سرش باز کن و ۷۵۰ گرم اب بریز توش و یکماه بذارش

بعدش سرکت اماده شده 

فقط جاش گرم باشه زودتر میرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم درست کرده سیب هارو برش زده گذاشته تو بطری جا نوشابه آب ریخته روشون تا 40 روز باید بمونه حتم ...

ب این اسونی 😯

دو سه کیلو سیب مونده تو یخچال فک کنم ی ماه میشه 

اگه میدونستم انقد راحته تالا درست کرده بودم 

2731
مامانم درست کرده سیب هارو برش زده گذاشته تو بطری جا نوشابه آب ریخته روشون تا 40 روز باید بمونه حتم ...

ممنونم گلم

بعد چهل روز باید چکار کرد 

خراب میشه اگه بیشتر شه

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
خواهش نفسم بله خراب میشه

بعد چهل روز صاف کنم بزارم یخچال؟

2738