2733
2734

سلام ، من توی خانواده پرجمعیتی بزرگ شدم برای همین اصلا بچه دوست نداشتم ازدواج کردم 3سال و خورده ای نیاوردم بعدش به اصرار همسرم و اطرافیان گفتم فقط یدونه بیارم که دست از سرم بردارن با خودم گفتم یدونه رو هم خیلی خوب بزرگ میکنم تا حسرتی نداشته باشه ، وااااااااایی وقتی اولین سونو رو رفتم آقاهه بهم گفت میدونید دوقلو باردارید؟ خیلی ترسیدم واقعا غیر منتظره بود و باور نکردنی ، حالا همش فکرم درگیره میگم خوش بحال کسی که فقط یدونه بچه داره همیشه حسرتشونو میخورم که چه راحت دارن بچشونو بزرگ میکنن میشه بگید چیکار کنم از این فکرا بیام بیرون و فراموش کنم😞😞😞

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به این فکر کن که چقدر خوبه که بچه تنها نیست و یه همبازی و همراه داره 

ما که نباید بچه ها رو واسه دل خودمون به دنیا بیاریم که 

باید به فکر عاقبت بچه ها هم باشیم 

من که میگم بچه یا هیچی یا یک عالمه 

تنهایی و تک فرزندی خیلی سخت هست

ای بابا خداتو شکر کن دوتاشو باهم بزرگ میکنی تموم میشه میره،منم دخترم انشاالله سالم به دنیا بیاد سه سال بعدش میخوام یکی دیگه بیارم باید شکمم دوبار پاره بشه ولی تو با یه تیر دوتا نشون میزنی😉

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

فقط ی،سرچ بکن تاپیک خانمای منتظرو اونوقت خداروشکر میکنی

دوقلو سخته ولی لذتای خودشو داره

الان همه چی پیشرفت کرده مثل قدیما نیست ک ب بدبختی بچه بزرگ کنی 

اصلا غصه نخور پرستار بچه هست شیر خشک هست مهد هست اطرافیان کمک میکنن از مادر شدنت لذت ببر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
فقط ی،سرچ بکن تاپیک خانمای منتظرو اونوقت خداروشکر میکنی دوقلو سخته ولی لذتای خودشو داره الان همه چ ...

عزیزم بچه ها نزدیک دو سالشونه دیگه سختیا تمون شدن با اینکه تنها بزرگشون کردم و گذشت دیگه

ای بابا خداتو شکر کن دوتاشو باهم بزرگ میکنی تموم میشه میره،منم دخترم انشاالله سالم به دنیا بیاد سه س ...

اره الان خیلی شیرین شدن همه عاشقشونن و مخصوصا اینکه یه دختر و یه پسره

عزیزم بچه ها نزدیک دو سالشونه دیگه سختیا تمون شدن با اینکه تنها بزرگشون کردم و گذشت دیگه

ببخش بد متوجه شدم

پس غصه چی داری؟

تو هفته همیشه تفریحات تنهایی برا خودت داشته باش تا روحیت تازه باشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اره الان خیلی شیرین شدن همه عاشقشونن و مخصوصا اینکه یه دختر و یه پسره

خدا حفظشون کنه دیگه خدایی باید خدارو هرزار برابر شکر کنی جنستم جور شده

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
فقط خداتو شکر کن و دعا کن بچه هات سالم دنیا بیان، خدا برات اینطور صلاح دیده عزیزم، ما که بیشتر از خد ...

بچه هام دوسالشونه ماشالا خوشگل و سالم و باهوش😍😍😍

2706