2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رژیم غذاهای حساسیت زا وعمدتا لبنیات.

استفاده از کرم کودک ثمین وچرب نگه داشتنش😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
صورتش

من یکم از شیرخودمو زدم رو صورتش البته وقتی تازه به دنیااومده بود رو لپاش دونه بود و لبنیات وحساسیت زاها رو نخوردم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بنده یک باتجربه هستم

از چهارماهگی پسرم فهمیدم اگزمای پوستی داره 

ی لکه ی برجسته ی دون دون رو شونش بود من بشدت میترسیدم صدف باشه ک گف اگزماست 

نکته ی اول اگه شیر خودتو میدی نباید ب رب سس گوجه فرنگی فلفل ترشی بادمجون ماهی بادام زمینی سویا لب بزنی 

ادویه ی کمتر

دوم اگه شیر خشکیه شیر خشک مخصوص کودکان اگزمایی ک فک کنم اچ ای(HA)دقیق یادم نیست ولی من ببلاک برا بچه هایی ک اگزما داشتن میگرفتم الان اسمش از خاطرم رفته 

سوم اصلا نباید لباس بچه ی دیگه ای رو بپوشونی لباس خودشم صابون مخصوصی ک فقط ب لباسش زدی برا شستن استفادده کنی پهن کنی تو افتاد بعدم استر لباسو قشنگ اتو کنی ینی لباسی ک استرش اتو نشده نپوشونی 

چهارم 

روغن بچه مارک خوب استفاده کنی بعد هر بار شست شو 

از کمر ب پایینش اون زمان دکتر ب من ی کرم دست ساز هم داده بود  و حتما پی پی شو با اب بشوری بعصیا با دستمال پاک میکنن روزی دوبار روغن بچه بزن 

پنجم ب جای شامپو بدن از صابون برا شستو شوی بدن نوزاد تو حموم استفاده کن 

و اینکه پسر من ب قاشق فلزی هم حساسیت نشون میداد 

حتی تا یک سالگیش هم عداهای مخصوصی ک رب نداشت براش میپختم رفته رفته بدنش عادت کرد 

از خوردن ماهی خرما موز انواع توت ها بشدت خودداری کن و اگه نکته ی دیگه ای یادم اومد میگم